شغل طراحی وب چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

شغل طراحی وب چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

عنوان شغلی "طراح وب" تعاریف زیادی دارد ، و در واقع ، آنچه یک طراح وب انجام می دهد تا حد زیادی به آنچه مشتری یا پروژه نیاز دارد بستگی دارد. برخی از طراحان وب به سادگی طرح های بصری و / یا نمونه های اولیه تعاملی با وفاداری بالا را برای وب سایت ایجاد می کنند و کدگذاری وب سایت را به توسعه دهندگان جلویی و عقب می سپارند.
الهه شاهین
1399/12/4
2 نظر

شغل طراحی وب چیست؟

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات1082 کلمه- مدت زمان مطالعه 10 دقیقه 
عنوان شغلی"طراح وب" تعاریف زیادی دارد ، و در واقع ، آنچه یک طراح وب انجام می دهدتا حد زیادی به آنچه مشتری یا پروژه نیاز دارد بستگی دارد. برخی از طراحان وب به سادگی طرح های بصری و / یا نمونه های اولیه تعاملی با وفاداری بالا را برای وب سایت ایجاد می کنند و کدگذاری وب سایت را به توسعه دهندگان جلویی و عقب می سپارند. راشین وب در ملایر این وجوداکثر طراحان وب با طراحی و توسعه (front-end) وب سایت درگیر می شوند. برخی از طراحان وب حتی به عنوان بخشی از مشاغل خود به طور منظم کاربر را مورد آزمایش و آزمایش قرارمی دهند (و اگر یکی اآنها  اما مهم نیست که شغل شما به عنوان یک طراح وب شامل چه مواردی می شود ، در اینجا برخی از جنبه های طراحی وب وجوددارد که در طراحی UXنیز یافت می شود.باشید ، از قبل تقریباً برای یک کار در طراحی 
 

حل مسئله

طراحان وب به دنبال حل مشکلات مشتریان خود هستند. طراحان UXبه دنبال حل مشکلات کاربران خود هستند. طراحان وب بایک فرایند حل مسئله کار می کنند: ابتدا آنها به مشکلات مشتری خود پی می برند ، سپسیک راه حل وب برای آنها طراحی می کنند و سپس قبل از انتشار وب سایت اقدام به توسعه و آزمایش می کنند. و پس از راه اندازی وب سایت ، طراحان وب اغلب درگیر آزمایش بیشتر سایت ، جمع آوری بازخورد از کاربران و سپس تکرار طراحی هستند.
راشین وب در ملایر کمک شایانی به شما میکند. 

این فرایند حل مسئله تکراری

راشین وب در ملایر  
مانند فرآیند طراحی UXاست (در تصویر زیر نشان داده شده است). طراحان UXبا تحقیقات کاربر شروع می کنند. ضروری است که کاربرانبالقوه یک محصول را بشناسید و دریابید که مشکلات آنها چیست ، چگونه آنها را حل کنیدو چگونه می خواهید کاربران را بخواهید و یا به آن راه حل نیاز دارید. تحقیقات کاربراغلب از طریق مصاحبه با کاربر ، مشاهدات ، مطالعات دموگرافیک ، تهیه پیش نویس داستانها و شخصیت ها و غیره انجام می شود. پس از آن ، طراحان UXیک راه حل طراحی می کنند که نیازهای اصلی کاربر را برطرفمی کند و اغلب نمونه اولیه را برای آزمایش اعتبار آن به کاربران برمی گردانند. یا قابلیتاستفاده پس از راه اندازی محصول ، طراحان UXبازخوردبیشتری از کاربر را جمع آوری می کنند ، که به دور جدیدی از تحقیقات مربوط به کاربر منتقل می شود و بدین ترتیب روند کار را دوباره آغاز می کنند.
برای مفهوم بیشتر می توانید به راشین وب در ملایر سر بزنید. 
 
اگر قبلاً به عنوان بخشی ازشغل طراح وب خود ، در مورد کاربر تحقیق کرده باشید ، این یک مزیت بزرگ محسوب می شودenساخت سوئیچ به طراحی UX. درغیر این صورت ، نگران نباشید - فرصت های زیادی برای یادگیری بهترین روش های انجام تحقیقات کاربر خواهید داشت (برای اطلاعات بیشتر به راشین وب درملایر مراجعه کنید).
 

طراحی احساسی

هنگام طراحی وب سایت ها ،طراحان وب معمولاً از تایپوگرافی ، رنگ و طرح برای شکل دادن به احساسات کاربران استفادهمی کنند. با استفاده از رنگهای تیره و فونتهای serifمیتوان احساس اعتبار را ایجاد کرد. به طور مشابه ، می توان با استفاده از تصاویر رنگارنگو تایپوگرافی بازیگوش ، احساس سرگرمی ایجاد کرد. طراحان وب با طراحی احساسی آشنا هستند.یعنی ایجاد طرح هایی که احساسات را از کاربران بیرون می آورد. طراحان UXهمچنین به فکر طراحی احساسی هستند ، اما در مقیاس بزرگتر- آنها به دنبال استخراج احساسات از کاربران در کل تجربه استفاده از یک محصول هستند.انی به شما میکند
راشین وب در ملایر کمک شایانی به شما میکند.  
 
برای این کار ، طراحان UXنه تنها با تایپوگرافی و رنگ بلکه با روانشناسی ، طراحیحرکت ، تنظیم محتوا و معماری اطلاعات نیز کار می کنند. طراحان وب که این تغییر را ایجادمی کنند ، به طور ذاتی می فهمند که طراحی احساسی در UXچیست.آنها به سادگی نیاز به کسب دانش جدید در زمینه های دیگر دارند تا توانایی خود را دریک تصویر بزرگتر تقویت کنند.
 

چند رشته ای

طراحی وب یک کار چند رشتهای است ، جایی که شما نه تنها به دانش در زمینه طراحی (تایپوگرافی ، تئوری رنگ) بلکههمچنین در زمینه توسعه وب سایت (HTML ، CSS ، JavaScript) نیز نیاز دارید. برخی از طراحان وب در هنگام طراحی کد برای انیمیشنها و تعاملات با استفاده از CSSو / یا JavaScript، درگیر طراحی تعامل نیز می شوند. طراحی UXنیز یک زمینه چند رشته ای است ،
راشین وب درملایر اما شاید از این نظرفوق العاده شارژ شود. طراحان UXبرای ایجاد بهترین UXبرای محصولات خود باید از دانش حوزه های روانشناسی ، تحقیقات کاربر ، طراحی بصری و حتی تجارت استفاده کنند.
 

تفاوت بین طراحی وب و طراحی یوایکس

کاربر محور در مقابل فناوری متمرکز

ملایر وب  
بخش عمده ای از شغل شما به عنوان یک طراح وب صرف اطلاع از آخرین تحولات در HTML ، CSSو سایر زبان های برنامه نویسی می شود - همه اینها باسرعتی گیج کننده تغییر کرده و بهبود می یابند. کدام مرورگرها از چه نسخه های CSSپشتیبانی می کنند؟ آیا انیمیشن های CSSدر SafariرویMacکار می کنند؟ حتی من را در اینترنت اکسپلورر شروع نکنید!این ممکن است چند سوال (و ناامیدی) باشد که به عنوان یک طراح وب مدام در ذهن شما است.اما طراحی UXمربوط به فناوری نیست.
راشین وب درملایر در عوض ، تمرکز آن کاملاً معطوفبه کاربران است - فناوری تنها ابزاری است برای کاربران برای به دست آوردن آنچه که نیازدارند. تنها با تمرکز بر روی کاربران ، طراحان UXمیتوانند راه حلهایی ایجاد کنند که نیازهای خاص آنها را برآورده کند و در نهایت ، کاربرانحاضر به پرداخت هزینه باشند. طراحان UXتحقیقات گسترده ای در مورد کاربران انجام می دهند تا بیشترین میزان ممکن را در مورد کاربران خود پیدا کنند ، بیشتر آنها طراحان وب فرصتی برای انجام کار ندارند.
راشین وب در ملایر حتما مطالعه کنید. 

یوایکس بیش از وب است

طراحی UXمستقل از پلت فرم است. اصول و فرآیندهای آن در بسیاریاز مناطق مختلف خارج از مرورگرهای وب اعمال می شود: در برنامه های تلفن همراه ، نرمافزار دسک تاپ ، و حتی محصولات سخت افزاری و فضاهای خرده فروشی. از طرف دیگر ، دامنهطراحی وب کاملاً به مرورگرهای وب گره خورده است.
راشین وب درملایر این بدان معنی است که طراحان UXقادر به یافتن فرصت های شغلی نه تنها در زمینه های درحال ظهور مانند استارت آپ های فناوری ، بلکه در صنایع بالغ و پایدار مانند تولید کنندگان خودرو هستند. تا زمانی که محصولی وجود دارد ، به UXنیازدارید - و این واقعاً دنیای فرصت های شما را باز می کند.
 

برای آگهی بیشتر به مقالات دیگر ما سر بزنید 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
سمانه  (چهارشنبه 13 اسفند 1399)
خیلی مطلب عالی و خوبی بود ممنون از طراحی سایت ملایر
پرسش
موافقم0
مخالفم0
ستاره  (چهارشنبه 13 اسفند 1399)
خیلی مطلب عالی و خوبی بود ممنون از طراحی سایت ملایر