8 مورد از مزیت های انتقال طراحی وب به سمت طراحی UX - طراحی سایت در ملایر

8 مورد از مزیت های انتقال طراحی وب به سمت طراحی UX - طراحی سایت در ملایر

8 مورد از مزیت های انتقال طراحی وب به سمت طراحی UX - طراحی سایت در ملایر

بزرگترین مزیت حرکت از طراحی وب به سمت طراحی UX ، میزان همپوشانی بین دو حوزه طراحی است. اگرچه درست است که طراحی UX سیستم عاملهای بیشتری نسبت به مرورگر وب را پوشش می دهد ، بخش قابل توجهی از کارهای طراحی UX هنوز روی محصولاتی انجام می شود که حداقل تا حدی مبتنی بر وب هستند
الهه شاهین
1399/12/5
0 نظر

هشت مورد از مزیت های انتقال طراحی وب به سمت طراحی یو ایکس

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات1292 کلمه- مدت زمان مطالعه 13 دقیقه

ارتباط پس زمینه طراحی وب

بزرگترین مزیت حرکت از طراحیوب به سمت طراحی یوایکس ، میزان همپوشانی بین دو حوزه طراحی است. اگرچه درست است که طراحی یوایکس سیستم عامل های بیشتری نسبت به مرورگر وب را پوشش می دهد ، بخش قابل توجهی از کارهای طراحی یوایکس هنوز روی محصولاتی انجام می شود که حداقل تا حدی مبتنی بر وب هستند (به وب سایت های رسانه هایاجتماعیمانند فیسبوک  و توییتر ، برنامه های وبمانند دراپ باکس، و خدماتی مانند گوگل). اگر شما نوعی تحقیق درباره کاربر یا روند تکرارب هبود مستمر یک وب سایت با داده های کاربر داشته باشید ، همپوشانی بین طراحی وب و طراحییوایکس بیشتر است. ملایر وب مسلط بودن به طراحی و اصطلاحاتبرنامه نویسی وب سایت همچنین به شما انگیزه می دهد که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.به هر حال ، طراحی یوایکس یک فرایند مشترک است که در آن ارتباط بسیار مهم است. اینکه بتوانید هنگام گفتگو با همکاران خود از اصطلاحات صنعت استفاده کنید ، قطعاً شما را در مکانی بهتر از شخصی که از زمینه ای غیرطراحی برخوردار است قرار می دهد.
 

زیبایی شناسی

طراحی سایت در ملایر  
توانایی شما در ایجاد زیباییشناسی زیبا به عنوان یک طراح وب در هنگام تغییر طرح یوایکس نیز مفید خواهد بود.اولاً ، زیبایی شناسی ابزاری عالی برای تقویت ارتباطات شما با ذینفعانداخلی است. به عنوان یک طراح یوایکس ، شما باید دائماً یافته ها و توصیه های خود را به ذینفعان داخلی (مانند مدیرعامل یا مدیر محصول) ارائه دهید ، و توانایی شما در ایجاد گزارش ها و ارائه های جذاب بصری جذب نکات کلیدی شما را به حداکثر می رساند.ثانیا ، زیبایی شناسی نقشی حیاتی در طراحی یوایکس ایفا می کند. یک افسانه رایج در مورد طراحی یوایکس این است که کاربردزیاد باعث زیبایی در زیبایی می شود - اما این خیلی درست نیست. ملایر وب در واقع ، یک گل میخبیش از 2500 شرکت کننده توسط پروژه اعتبار استانفورد نشان دادند که تقریباً نیمی از آنها اعتبار وب سایتها را برجذابیت بصری خود ارزیابی کردند. این نشان می دهد که چگونه زیبایی شناسی دست دردست با عوامل دیگری مانند قابلیت استفاده در ایجاد تجربه بهینه کاربر از استفاده ازیک محصول کار می کند.
 
 
 
چگونه مهارت خورد را افزایش دهیم دهیم تا از طراحی وب به طراحی یوایکس پرش کنیم؟
انتقال از طراحی وب به سمت طراحی یوایکس گاهی اوقات می تواند کاملاً ساده باشد ، خصوصاً اگر جنبه هایی از تحقیقات کاربر را در کار خود به عنوان طراح وب انجام داده باشید. اما برای دیگر طراحان وب هیچ جای نگرانی وجود ندارد. اگر مدتی را صرف مطالعه یوایکس ، تمرین برخی مهارت های یوایکس در طول کار طراحی وب خود و ساختن سی وی کرده باشید ، درک خوبی از طراحی یوایکس خواهید داشت ، می توانید جهش کنید. اگر می خواهید کجا بیاموزید ، گزینه های زیادی در دسترس شما است و ما درزیر برخی از بهترین ها را برجسته کرده ایم.
به سایت ملایر وب سر بزنید. 
 

دوره های آنلاین

بنیاد طراحی تعامل

طراحی سایت در ملایر  
دون نورمن ، دانشمند شناختیکه اصطلاح "تجربه کاربر" را ابداع کرد ، بنیاد طراحی تعامل (بله ، این ماهستیم) را "مین طلای اطلاعات درباره طراحی تعامل" خواند. ملایر وب مجله فوربس می گوید
ما "آموزش سطح (Ivy League) در یوایکس، طراحی محصول یا تعامل رایانه ای انسان" را ارائه می دهیم. خوشبختانه ، این تحصیلات در سطح قیمت (Ivy League) نیست. ما به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی هزینه سالانه کمی رادریافت می کنیم و شما نه تنها به تمام یادگیری های آنلاین ما ، بلکه به بزرگترین جامعه طراحی متخصص در جهان دسترسی خواهید داشت. ما همچنین یک کتابخانه رایگان متون دانشگاهی از محققان برتر صنعت طراحی ارائه می دهیم.
 
شما می توانید تمام زمینه های کار یوایکس و مهارت های اساسی برای تمرین کار یو ایکس را در (Become a UX Designer) از (Scratch) در دریافت اولین شغل خود به عنوان یک
طراح یوایکس (یا تعامل) ، شما می توانید بیاموزید که کارفرمایان بیشتر به دنبال چه تجربه هایی در یوایکس هستند و همچنین می توانید نامه جلدی ، سی وی و نمونه کارهایی را که به شما کمک می کند کسب کنید مصاحبه برای یک کار طراحی یوایکس. سرانجام ، در تحقیقاتکاربر - روش ها و بهترین روش ها ، بهترین روش های صنعت را در مورد چگونگی انجام تحقیقات
صحیح در مورد کاربر و تبدیل نتایج تحقیقات خود به اقدام مفید در مورد محصول خود ، بیاموزید 
 

کورسرا

همچنین ممکن است بخواهید (Coursera)را بررسی کنید که منبع بسیار خوبی برای یادگیری آنلاین است. دوره های آنها ، مانند دوره های ما ، توسط متخصصان برجسته در زمینه آنها توسعه یافته است. ملایر وب برخلاف ما ، با این وجود ، آنها در (UX) تخصص ندارند و دوره های آنها همیشه در دسترس نیست ، اما در صورت وجود، معمولاً با پرداخت هزینه (به ازای هر دوره) می توان به آنها دسترسی داشت.

(Udemy)

یودمی در هر موضوعی که می توانید تصور کنید دوره های مختلفی را ارائه می دهد. (Udemy) در واقع یک ارائه دهنده آموزش نیست ، بلکه یک کارگزار آموزش است که توسط افراد ازسراسر جهان ایجاد شده است. به همین ترتیب ، کنترل کیفیتدر دوره های آموزشی آنها چیز زیادی ندارد - در حالی که برخی کاملاً درخشان هستند ،اما بسیاری از آنها چنین نیستند.

دوره های کلاس 

گروه نیلسن نورمن

ملایر وب  
اگر می خواهید دوره های کلاس را بررسی کنید ما توصیه می کنیم با "نام های بزرگ" این صنعت که تجربیات یادگیری قابل اعتماد و با کیفیت ارائه می دهند ، همراه باشید. ملایر وب یکی از این افراد بزرگ گروه نیلزننورمن است که همچنین یکی از شناخته شده ترین مشاوره های (UX) است.آنها طیف وسیعی از آموزش مبتنی بر کلاس را در مکان های مختلف در سراسر جهان ارائه میدهند. آنها ارزان نیستند ، اما اگر ترجیح می دهید آموزش آنلاین نداشته باشید ، گزینه خوبی هستند.
 

مجمع عمومی

مجمع عمومی گزینه دیگری براییادگیری پردیس به سبک بوت کمپ است. آنها دوره های نسبتاً کوتاه و شدیدی دارند که به طور منظم تکرار می شوند. با این حال ، آنها در یک قیمت بالا هستند و فقط در مکان های انتخابی در دسترس هستند.
 

دوره های دانشگاهی

طراحی سایت در ملایر  
اگر مقدار زیادی پول و وقتداشته باشید ، می توانید مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد را در دانشگاه دریافت کنید. ملایروب در حال حاضر ، دوره "فقط (UX)" وجود نداردو اکثر درجات مربوطه تمرکز خود را بر تعامل رایانه ای انسان قرار می دهند.
دو نمونه از این نوع برنامه ها عبارتند از:
کارنگی ملون - برنامه های(HCI)دانشگاه یورک - کارشناسی ارشددر فن آوری های (HCI)
دانشگاه گزینه کم هزینه ای نیست ، هم به معنای وقت و هم هزینه ای که برای آن هزینه خواهید کرد. قبل از اینکه بخواهید این مسیر را طی کنید ، می خواهید جوانب مثبت و منفی یک دوره دانشگاه را خیلی دقیق بسنجید.
به عنوان مثال ، در اینجانحوه تقسیم کل هزینه های تحصیلات دانشگاهی 4 ساله آورده شده است:
(HSBC)، همانطور که توسط دانشگاههای برتر گزارش شده است ، دریافت که میانگین تحصیلات دانشگاهی مستقر در ایالات متحده سالانه (36564) دلار است. که شامل شهریه و همچنین هزینه های زندگی می شود. برای یک مدرک چهار ساله ، این مبلغ (146256)دلار جمعمی شود - و این بدون در نظر گرفتن هزینه های (مانند بهره) دریافت وام برای تحصیلات شما است.
پس از آن هزینه ترک کار وصرف چهار سال هزینه وجود دارد
 
ارس در دانشگاه. یعنی درآمدیکه هنگام تحصیل تمام وقت در دانشگاه از آن صرف نظر خواهید کرد. ملایروب طبق سرشماری ایالات متحده ، یک فرد غیر فارغ التحصیل سالانه به طور متوسط ​​(27351) دلار درآمد دارد. درطول 4 سال ، این مبلغ (109404) دلار است که اگر کار می کردید می توانستید کسب کنید.با جمع بندی هزینه واقعی وهزینه کل هزینه کل به شما می رسد: (255،660) دلار هنگفت!
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر