6 راه آسان برای کسب درآمد بیشتر از طریق رایانه چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

6 راه آسان برای کسب درآمد بیشتر از طریق رایانه چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

6 راه آسان برای کسب درآمد بیشتر از طریق رایانه چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

روش های آسان را یاد بگیرید که می توانید از طریق رایانه خود به عنوان جریان درآمد دیگر ، درآمد اضافی کسب کنید.
الهه شاهین
1399/12/5
3 نظر

 شش راه آسان برای کسب درآمد بیشتر از طریق رایانه چیست؟

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات 1255 کلمه- مدت زمان مطالعه 13 دقیقه
آیا اگر به شما بگویم مردی وجود دارد که حدوداً 300000 دلار از راه رسم تصاویر گربه های چوبی شکل و فروش آنها درآمد داشته اید ، آن را باور می کنید؟ خوب ، این فقط کاری است که یک پسر انجام می دهد (و هنوز هم انجام می دهد) به صورت روزمره. بسیاری از داستان های موفقیت دیگر در مورد افرادی وجود دارد که از خانه به صورت آنلاین درآمد واقعی کسب می کنند.
طراحی سایت در ملایر کمک شایان فراوانی به شما میکند. 
 
فقط برای اینکه به شما درمورد درآمد اضافی که می توانید وارد کنید ، ایده پردازی کنید. طبق نظرسنجی از بیش از 20،000 کارگر فریلنسر ، متوسط ​​نرخ ساعتی در سراسر جهان برای 21 نفر مستقل 21 دلار است. اگر روزانه یک ساعت اضافی برای کسب درآمد اینترنتی اختصاص دهید ، می توانید سالانه 7000 دلار درآمد کسب کنید ، فقط با یک ساعت کار در روز! به این فکر کنید که با این درآمد اضافی چقدر می توانید در یک حساب پس انداز قرار دهید یا در یک حساب بازنشستگی سرمایه گذاری کنید. طراحی سایت در ملایر کمک شایان فراوانی به شما میکند. به علاوه ، در حالی که با لباس زیر در خانه نشسته اید ، حقوق دریافت می کنید ، چه چیزی بهتر از این؟! و به یاد داشته باشید ، نیازی نیست که به صورت آزاد باشد - این فقط یکی از راه های زیادی است که می توانید در حالی که پشت کامپیوتر نشسته اید درآمد کسب کنید:
 

1. "چیزهای" خود را بفروشید

ملایر وب  
وقتی بت مارباخ شروع به علاقه مندی به فروش اشیا به صورت آنلاین کرد ، این روش را فقط راهی برای بدست آوردن اندکی درآمد جانبی می دانست ، اما در طول یک دهه به سرعت پیش رفت و بث با فروش کفش های طراح در سراسر جهان بیش از 4 میلیون دلار درآمد کسب کرد. با این حال ، برای موفقیت در فروش آنلاین نیازی نیست که مانند مارباخ باشید. آیا وسایل الکترونیکی ، لباس اسباب بازی یا تقریباً هر چیزی که در اطراف شما خوابیده باشد و دیگر به آن نیازی ندارید اما هنوز ارزش چیزی را دارید ، دارید؟ آن موارد "برای شما بی فایده" را به پول نقد سرد تبدیل کنید. سایت های زیادی مانند این است که شما وسایل خود را می فروشید ، اما موارد موردعلاقه این موارد است:
eBay
آمازون
Craigslist
اتسی
 

2. برای مهارتهای منحصر به فرد خود دستمزد بگیرید

طراحی سایت در ملایر  
 طراحی سایت در ملایر کمک شایان فراوانی به شما میکند. قبل از تلاش برای فروش آنلاین خدمات ، رد هوروکس با بیش از 24000 دلار بدهی کارت اعتباری در یک کار متوسط ​​کار می کرد.
هوراکس که در دانشگاه کالاهای صداپیشگی انجام داده بود ، به وب سایت Fiverr رفت تا تلاش کند و از این طریق بدهی کلان خود را بدست آورد.  او نمی دانست که به زودی ماهیانه بالغ بر 9000 دلار درآمد خواهد داشت! Fiverr سایتی است که افراد می توانند خدمات خود را با قیمت 5 دلار یا بیشتر به فروش برسانند. این می تواند از فروش نقاشی ، ایجاد آرم ، تدریس خصوصی ، کار صداگذاری و موارد دیگر باشد! اگر از انجام خدمات خاصی لذت می برید یا در یک سرویس خاص مهارت دارید ، ارزش فروش آنلاین آن را دارد ، زیرا می توانید سکه جدی بسازید. همچنین چند سایت دیگر وجود دارد که بستر مشابه فروش را فراهم می کنند مانند:
فورر
پنج قطعه
گیگ باکس 
 

3. کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید

طراحی سایت در ملایر  
استیو گادلین پس از حضور در نمایش تلویزیونی معروف "Shark Tank" برای نشان دادن تجارت خود و جستجوی سرمایه گذاری ، آن را بزرگ ارزیابی کرد. گدلین وب سایتی دارد و اداره می کند که در آن نقاشی های گربه های کارتونی سفارشی را می فروشد. وی از این تجارت بالغ بر 300000 دلار درآمد کسب کرده است ، رقمی که تقریباً هرکسی را شوکه می کند. درس بسیار خوبی برای یادگیری از گادلین وجود دارد. او مهارت خاصی داشت (مهارت گادلین توانایی کشیدن سریع گربه های کارتونی بود) و از آن کسب و کاری ایجاد کرد. آیا مهارت منحصر به فردی دارید که بتواند محصول یا خدمتی را تولید کند که کسی برای آن هزینه کند؟ در این صورت ، می توانید از راه اندازی مشاغل آنلاین خود نیز عکس بگیرید.
 

4. نوشتن مستقل

راشین وب در ملایر  
حتمالاً هرگز نام باب بلی را نشنیده اید ، اما احتمال اینکه به زندگی او حسادت کنید بسیار زیاد است. باب بلای بیش از 25 سال نویسنده مستقل بوده و در حال حاضر بیش از 600000 دلار درآمد از طریق راحتی منزل خود کار می کند. گرچه بعید به نظر می رسد که شما از این راه درآمد کسب کنید ، نوشتن مستقل یک روش خارق العاده برای کسب درآمد از طریق رایانه است. بسیاری از فریلنسرها اگر مورد احترام واقع شوند و در حوزه مورد علاقه خود نامی برای خود دست و پا کنند ، می توانند صدها و صدها دلار برای یک مقاله کسب کنند. طراحی سایت در ملایر کمک شایان فراوانی به شما میکند. اصطلاح "نوشتن مستقل" اصطلاح بسیار گسترده ای است و شما می توانید در تعدادی از صنایع مانند ورزش ، سرگرمی و تجارت بنویسید. تا زمانی که محتوایی در اینترنت وجود داشته باشد ، تقاضای نویسندگان نیز وجود خواهد داشت. اگر شما علاقه مند به شروع کار با نوشتن مستقل هستید ، تعدادی مکان وجود دارد که می توانید برای کار جستجو کنید: BloggingPro
Elance
سر کار
ProBlogger
Craigslis
 

5- وبلاگ خود را به یک جریان درآمد تبدیل کنید

راشین وب در ملایر  
هنگامی که او 19 ساله در خانه در آبردین ، ​​اسکاتلند بود. پیت کشمور تصمیم گرفت یک وبلاگ کوچک با تمرکز بر اخبار شبکه های اجتماعی راه اندازی کند و 10 سال بعد ، همین وبلاگ ماهانه میلیون ها و میلیون ها بازدید دارد. شاید درباره آن شنیده باشید: قابل شستشو. این میلیون ها بازدید به ارزش تقریبی 95 میلیون دلار برای Cashmore تبدیل شده است که یکی از موثرترین کارآفرینان جوان در کره زمین است. وبلاگ نویسی در سال های اخیر رونق گرفته است و خوانندگان زیادی در آنجا علاقه مند به مطالعه در مورد موضوعات مختلف هستند. بنابراین اگر علاقه یا مهارتی دارید که احساس می کنید مردم از مطالعه در مورد آن لذت می برند ، چرا وبلاگی راه اندازی نمی کنید و نمی دانید چه اتفاقی می افتد ، شما هرگز نمی دانید ، حتی می توانید پیت کشمور بعدی باشید.
 

6. نظرسنجی های آنلاین انجام دهید

اگرچه انجام نظرسنجی های کوتاه و ساده آنلاین احتمالاً Warren Buffet را برای شما ایجاد نمی کند ، اما روش مطمئنی برای تهیه دوغ اضافی برای لذت عصرانه و آخر هفته شما فراهم می کند. این سایت ها افرادی را از سراسر جهان استخدام می کنند تا هزاران نظرسنجی مختلف را انجام دهند و از طریق کارت های هدیه به شرکت کنندگان در نظرسنجی به روش های مختلف پرداخت کنند تا امتیازات را به پول نقد سرد دریافت کنند. همانطور که انتظار دارید ، بیشتر نظرسنجی های آنلاین برای چند دقیقه کار چند دلار پرداخت می کنند. البته هرچه نظرسنجی بیشتر طول بکشد و یا عمق بیشتری داشته باشید ، حقوق بیشتری دریافت خواهید کرد. طراحی سایت در ملایر کمک شایان فراوانی به شما میکند.  صدها وب سایت وجود دارد که می توانید این نظرسنجی ها را پیدا کنید ، از جمله: MySurvey.net
نظرات ارزشمند
iPoll
تحقیقات Pinecone 

 مقاله های دیگر ما را درمورد تکنولوژی از همین جا مطالعه کنید.  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
سیا  (پنج شنبه 14 اسفند 1399)
عجب مقاله ای ممنون از طراحی سایت در ملایر
پرسش
موافقم0
مخالفم0
فائزه  (پنج شنبه 14 اسفند 1399)
ممنون از طراحی سایت در ملایر
پرسش
موافقم0
مخالفم0
هوا  (پنج شنبه 14 اسفند 1399)
خیلی زیبا بود ممنون از طراحی سایت در ملایر