7راهی که شما میتوانید از رایانه درآمد داشته باشید چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

7راهی که شما میتوانید از رایانه درآمد داشته باشید چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

7راهی که شما میتوانید از رایانه درآمد داشته باشید چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

در واقع برای هر شخص روزمره ای مثل من و شما می توان به طور بالقوه صدها دلار از خدمت در هیئت منصفه آنلاین مسخره کرد.
الهه شاهین
1399/12/6
0 نظر

7راهی که شما میتوانید از رایانه درآمد داشته باشید چیست؟ 

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات 1100 کلمه- مدت زمان مطالعه 11 دقیقه 

1. بازی Pretend Jury

آیا تا به حال در تلویزیون یک درام جنایی را تماشا کرده اید و با خود فکر کرده اید "مرد ، کاش می توانستم در هیئت منصفه اینگونه خدمت کنم"؟ اگر جواب "بله" دادید پسرم ، آیا فرصتی برای شما داریم؟
در واقع برای هر شخص روزمره ای مثل من و شما می توان به طور بالقوه صدها دلار از خدمت در هیئت منصفه
آنلاین مسخره کرد.
این آزمایشات واقعی نیستند ، بلکه فقط ابزارهای آنلاین هستند که وکلا برای تقویت مهارت های خود استفاده می کنند.
اگر شما برای عضویت در هیئت منصفه انتخاب شده باشید ، پرونده پرونده برای شما ارسال می شود. همانطور که در هر دو طرف استدلال تعمق می کنید ، اطلاعات به صورت متن یا صدا   
طراحی سایت درملایر بسیار کارساز است. خواهد بود و سپس در تصمیم خود می نویسید و به شما پرداخت می شود.
این دستمزد در حدود 5 دلار در هر مورد است و بسته به سایتی که شما استفاده می کنید و مدت زمان شما ممکن است تا 60 دلار نیز در بر داشته باشد.
برخی از سایت هایی که این فرصت ها را ارائه می دهند عبارتند از:
• eJury
• حکم آنلاین
• هیئت منصفه دادرسی
 

2. پخش ویدئو 

ملایر وب  
پخش ویدئو در یکی از عجیب ترین داستانهای موفقیت در این لیست ، پارک کره ای یون زن کره جنوبی ماهیانه حدود 9000 دلار برای پخش ویدئو درآمد دارد.
نوع ویدیویی که پخش می کند صرفاً خوردن تپه های غذایی است. ظاهراً این صنعت بزرگی در کره جنوبی است که در آن وی و همچنین حدود 3500 طرفدار دیگر غذا می خورند در مقابل  طراحی سایت درملایر بسیار کارساز است. دوربین برای "فضول های معده" که از تماشای مردم لذت می برند.
اکنون ، اگر از خوردن غذا روی دوربین برای پول راحت نیستید ، انواع مختلفی از ویدیوهای پخش جریانی دیگر وجود دارد که باعث
پول مردم می شود.
این موارد می تواند از پخش آنلاین بازی های ویدئویی برای تماشای طرفداران تا نوشتن و اجرای آهنگ های شخصی شما باشد.
البته ، YouTube شناخته شده ترین رسانه است ، اما تعدادی سایت دیگر نیز وجود دارد که می توانید در آن ها ویدیو را پخش کنید و درآمد کسب کنید ، مانند:
• انقباض
• جریان بالا
• وتل 
 

3- یک مشترک آنلاین شوید

آیا به دنبال یک کار انعطاف پذیر هستید که به شما امکان دهد در خانه کار کنید ، شامل تماس های فروش نباشد و برای شروع به تجربه بسیار کمی نیاز داشته باشید؟
اگر چنین است ، باید به دنبال رونویسی نویس باشید. یک نسخه نویس آنلاین کسی است که به فایل های صوتی گوش می دهد و آنچه را می شنود تایپ می کند.
  اگرچه به نظر ساده می رسد ، اما درک آن گاهی اوقات دشوار است. به همین دلیل از نسبت به سایر مشاغل آنلاین ، درآمد بهتری دارد.
به عنوان مثال ، لیزا میلز سالهاست که رونویسی نویس است و می گوید کمترین مبلغی که او تاکنون بدست آورده 15 دلار در ساعت است و او مرتباً بیش از 25 دلار در ساعت درآمد کسب  طراحی سایت درملایر بسیار کارساز است. می کند ، همه از طریق میز کامپیوتر خانگی اش.
تعدادی از سایت ها این نوع خدمات را ارائه می دهند ، از جمله:
• TranscribeMe
• احیا
• ببر ماهی
• o رونویسی کنید

4. عکس های عالی شما ارزش پول دارند

راشین وب در ملایر  
آیا می توانید باور کنید که یک پیرمرد 42 ساله از ماین برای کاری که فقط کسری از ثانیه برایش صرف کرده ، 2000 دلار درآمد کسب کرده است؟
خب ، این دقیقاً همان اتفاقی است که آدام همیلتون عکسی گرفت که با فروش قابل توجه قیمت 2000 دلار به پوما فروخت.
در دوران مدرن و تقریباً همه افراد بالای 10 سال که یک تلفن هوشمند مجهز به دوربین در جیب خود دارند ، همه افراد توانایی عکاسی را دارند.
این دوربین ها در تلفن های هوشمند هر ساله مرتباً پیشرفت می کنند ، به این معنی که تقریباً همه می توانند عکس های خارق العاده ای بگیرند.
 طراحی سایت درملایر بسیار کارساز است. برخی از این عکسهای جذاب در واقع در سایتهایی که تصاویر را می فروشند ارزش پول را دارند.
تعدادی سایت وجود دارد که تصاویر شما را خریداری و به توده ها می فروشند ، از جمله:
• شاتر استوک
• iStockphoto
• فوتولیا
• عالمی 
 

5. ویرایش صوتی

با تعداد زیادی پادکست و رادیو که امروزه در اینترنت پخش می شود ، این یکی از روشهای پر تقاضا برای کسب درآمد در کل این لیست است. نام بازی در ویرایش صدا برای کمک به "جریان" مکالمه در هر چیزی است که ویرایش می کنید.
این می تواند شامل ویرایش "ums" و "ahs" یا قطع قسمت هایی از مکالمه باشد که منطقی نیستند.
گرچه ممکن است فکر کنید این یک چیز بسیار دشوار برای یادگیری است ، اما درعکس این قضیه صادق است.
با استفاده از محصولاتی مانند Sony Sound Forge یا Final Cut Pro می توان این هنر را خیلی سریع تمرین و کامل کرد.

6. یک اتاق را اجاره کنید

آیا شما به روشی علاقه دارید که به طور بالقوه هزاران دلار در سال از هیچ کاری مطلق درآمد کسب کنید؟
اگر به این س “ال "بله" پاسخ داده اید (و اتاق (های) اضافی در خانه خود دارید) ، ممکن است بخواهید اتاق دانشجویان یا سایر مستاجران را اجاره کنید.
 طراحی سایت درملایر بسیار کارساز است.  بسته به اندازه اتاق و در کدام منطقه از شهر واقع شده است ، شما می توانید ماهیانه صدها یا حتی هزاران دلار از اجاره آن دریافت کنید.
در شهرهای بزرگ ، افرادی که به دنبال اجاره هستند هیچ کمبودی ندارند ، بنابراین با قرار دادن یک آگهی در سایت طبقه بندی محلی خود ، احتمالاً تعدادی از مستاجران مختلف را انتخاب خواهید کرد.
همچنین ، اگر در مقصد مسافرتی محبوبی زندگی می کنید ، استفاده از Airbnb را برای اجاره اتاق خود در نظر داشته باشید و این لذت را دارید که هر چند روز یا چند هفته با یک مسافر جدید ملاقات کنید. 
 

7. آموزش انگلیسی آنلاین

ما می خواهیم حدس بزنیم که اکثر افرادی که این مقاله را می خوانند انگلیسی صحبت می کنند ، و اگر چنین است ، شما تمام پیش نیازهای لازم برای ایجاد هزاران دلار آموزش آنلاین انگلیسی را دارید.
  طراحی سایت درملایر بسیار کارساز است. تقاضای زیادی از کشورهای سراسر جهان (به ویژه کشورهای آسیا) برای انگلیسی زبانان بومی وجود دارد که به آنها کمک کند زبان آنها را آموزش دهند.
و نگران نباشید برای انجام این کار در بیشتر اوقات نیازی به صحبت کردن به زبان دوم ندارید و کار را می توانید از راحتی خانه خود با کمی بیشتر از یک هدست انجام دهید.
برخی از سایت های زیادی که می توانید برای یافتن این مشاغل جستجو کنید عبارتند از:
• ایتالکی
• VerbalPlanet
• TutorABC
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر