چقدر باید برای طراحی وب حرفه ای هزینه کنید؟ - طراحی سایت در ملایر

چقدر باید برای طراحی وب حرفه ای هزینه کنید؟ - طراحی سایت در ملایر

چقدر باید برای طراحی وب حرفه ای هزینه کنید؟ - طراحی سایت در ملایر

با قیمت طراحی وب از 1000 دلار تا بیش از 100000 دلار ، به شما کمک می کند بدانید چه چیزی برای طراحی وب حرفه ای صرف یا بسیار زیاد است.به این ترتیب می توانید برآورد دقیق هزینه شرکت خود را ارائه دهید.
الهه شاهین
1399/12/7
0 نظر

چقدر باید برای طراحی وب حرفه ای هزینه کنید؟

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات 1604 کلمه- مدت زمان مطالعه 16 دقیقه
با قیمت طراحی وب از 1000 دلار تا بیش از 100000 دلار ، به شما کمک می کند بدانید چه چیزی برای طراحی وب حرفه ای صرف یا بسیار زیاد است.به این ترتیب می توانید برآورد دقیق هزینه شرکت خود را ارائه دهید.
باید بدانید که هزینه یک وب سایت سریع چقدر است؟ در مورد هزینه طراحی وب و نگهداری وب سایت در این فیلم سریع (با کمتر از سه دقیقه!) با Jazmin De Jesus از WebFX اطلاعات
کسب کنید.

1. طراحی وب اصلی (1000 تا 10 هزار دلار)

هزینه طراحی وب اولیه بین 1000 تا 10 هزار دلار است. تجارت شما را با یک وب سایت ساده و در عین حال کارآمد فراهم می کند. همانند طراحی وب متوسط ​​و پیشرفته ، طراحی وب پایه نیز وب سایتی خاص برای برند و اهداف شما ایجاد می کند. اگر یک کسب و کار کوچک یا راه اندازی هستید ، طراحی پایه وب گزینه ای مقرون به صرفه را ارائه می دهد. این سایت سایتی معتبر و کاربرپسند برای شرکت شما فراهم می کند که می تواند خریدها ، درخواست های نقل قول ، تماس تلفنی و موارد دیگر را شروع کند. 
طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما می کند.

2. طراحی وب متوسط ​​(10،000 تا 50،000 $)

ملایر وب  
هزینه طراحی وب متوسط ​​بین 10،000 تا 50،000 $ است. تجارت شما را با یک وب سایت کاملاً کارآمد و مبتنی بر عملکرد فراهم می کند. این برنامه اغلب شامل ویژگی های اضافی مانند سیستم مدیریت محتوا (CMS) یا نوشتن مطالب متناسب با نیازهای منحصر به فرد شرکت شما است. اگر شما یک تجارت کوچک یا متوسط ​​(SMB) یا شرکت هستید ، یک طراحی وب متوسط ​​راه حل ایده آلی را ارائه می دهد. این همچنین به شما امکان می دهد تا سایر استراتژی های
بازاریابی دیجیتال خود را پیش ببرد. به عنوان مثال CMS به شما کمک می کند محتوایی را پشتیبانی کنید که از استراتژی بازاریابی محتوای شما پشتیبانی می کند.
طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما می کند.
 

3. طراحی وب پیشرفته (50،000 تا 100،000 $)

هزینه طراحی وب پیشرفته بین 50،000 تا 100،000 $ می باشد. تجارت شما را با یک وب سایت سفارشی و پیشرفته فراهم می کند. این ردیف طراحی وب می تواند از چندین سرویس الحاقی مانند یکپارچه سازی پایگاه داده ، قابلیت تجارت الکترونیکی و موارد دیگر برخوردار باشد. اگر شما یک شرکت یا شرکتی هستید ، طراحی وب پیشرفته راه حلی را ارائه می دهد که متناسب با اندازه شرکت شما باشد. این همچنین نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه شما (ROI) را به حداکثر می رساند که در بازار رقابتی شما بسیار مهم است. همانطور که می توانید بگویید ، اندازه شرکت شما اغلب هزینه های طراحی وب شما را تعیین می کند. فقط به این دلیل که یک بسته
طراحی وب اصلی را خریداری کرده اید ، به این معنی نیست که یک وب سایت با عملکرد پایین دریافت می کنید. در عوض ، شما سایتی را خریداری می کنید که با اندازه ، نیازها و اهداف شما مرتبط باشد ، در مقابل هزینه ویژگی هایی را که نیازی ندارید پرداخت کنید. 
 

چه چیزی قیمت گذاری طراحی وب را در سال 2021 تعیین می کند؟

با دامنه گسترده قیمت برای طراحی وب - 1000 دلار تا بیش از 100000 دلار - طبیعی است که بپرسیم چه چیزی هزینه طراحی وب را در سال 2021 تعیین می کند. با درک اعداد و ارقام پشت طراحی وب ، می توانید بودجه دقیقی برای شرکت و سایت خود ایجاد کنید.
 

1. اندازه (1000 تا 10 هزار دلار)

 
اندازه وب سایت شما در قیمت گذاری طراحی وب نقش بسزایی دارد. اگر می خواهید سایتی بزرگتر ایجاد کنید ، می توانید هزینه بیشتری برای خدمات طراحی وب بپردازید. برای توسعه ، ساخت و راه اندازی یک وب سایت بزرگ با قابلیت های پیشرفته مانند آنهایی که برای فروشگاههای تجارت الکترونیک لازم است ، به زمان و کار بیشتری نیاز دارد. در بیشتر موارد ، آژانس ها اندازه وب سایت شما را با تعداد صفحات تعریف می کنند. به عنوان مثال ، در WebFX ، ما پنج محدوده صفحه مختلف داریم. با استفاده از ماشین حساب قیمت طراحی وب ما می توانید این موارد را تجربه کنید. اندازه وب سایت چقدر روی قیمت تأثیر دارد؟ متفاوت است بیانیه ای در مورد تأثیر اندازه وب سایت بر قیمت طراحی وب
در بیشتر موارد ، هزینه تعداد صفحات را کاهش می دهد: هزینه 1 تا 10 صفحه بین 1000 تا 2000 دلار است
هزینه 10 تا 50 صفحه بین 2000 تا 3000 دلار است
50 تا 150 صفحه بین 3000 تا 6500 دلار هزینه دارد
هزینه 150 تا 250 صفحه بین 6500 تا 10 هزار دلار است
اگر به بیش از 250 صفحه نیاز دارید ، ما می توانیم یک پیشنهاد سفارشی برای شما ارائه دهیم. 
طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما می کند.
 

2. نوشتن مطالب تبلیغاتی (هر صفحه 60 تا 300 دلار)

عامل دیگری که بر هزینه های طراحی وب شما تأثیر می گذارد؟ نوشتن متن بسته به استراتژی بازاریابی دیجیتال و همچنین بودجه شما ، شرکت شما ممکن است از خدمات نوشتن متن آژانس برای صفحات وب شما استفاده کند. در صورت انجام این کار ، عاقلانه است که با یک آژانس بازاریابی دیجیتال کامل خدمات مانند WebFX مشارکت داشته باشید که مواردی غیر از خدمات طراحی وب را ارائه می دهد. یک آژانس کامل خدمات می تواند کپی بهینه شده ای را ارائه دهد که نام تجاری ، ویژگی های محصول و امتیاز فروش منحصر به فرد شما را ضبط می کند. کپی بهینه سازی شده چیست؟ این محتوا است که کلمات کلیدی مرتبط با تجارت و مخاطبان شما را هدف قرار می دهد. به عنوان مثال ، اگر کسی بخواهد دمپایی بخرد ، ممکن است "دمپایی زنانه" را جستجو کند. این مثال جستجو دارای کلمه کلیدی "دمپایی زنانه" است که می توانید آن را در صفحه محصول خود برای دمپایی زنانه هدف قرار دهید. اگر با بهینه سازی محتوا برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) آشنا نیستید - مانند مثال قبلی - ارزش پرداخت هزینه نوشتن مطالب برای سایت را دارد. با استفاده از این سرویس ، می توانید عملکرد وب سایت و همچنین بازگشت سرمایه خود را به حداکثر برسانید. هرچند نوشتن مطالب تبلیغاتی چه تاثیری بر قیمت طراحی وب شما دارد؟ در حالی که هزینه نوشتن متن متفاوت است ، شما می توانید انتظار داشته باشید که برای هر صفحه وب حدود 300 دلار پرداخت کنید. طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما می کند.
اگر فروشگاه تجارت الکترونیک هستید ، صفحات محصول به طور کلی در هر صفحه حدود 60 دلار هزینه دارند - صفحات محصولات تجارت الکترونیکی به دلیل تعداد کلمات کمتر ، قیمت کمتری دارند. گزارشی در مورد متوسط ​​هزینه نوشتن متن برای قیمت های طراحی وب
ما به عنوان بخشی از خدمات طراحی وب ، نوشتن متن را با نرخ تخفیف ارائه می دهیم. به عنوان مثال ، برای 10 تا 25 صفحه ، ما 1500 تا 3750 دلار هزینه می کنیم. اگر به 25 صفحه نیاز دارید ، این 3750 دلار پس انداز است که شرکت شما می تواند در جای دیگر سرمایه گذاری کند.
 

4. سئو (2000 تا 10 هزار دلار)

راشین وب در ملایر  
اگر برای طراحی وب خود با یک آژانس بازاریابی دیجیتال کامل سرویس همکاری می کنید ، آنها احتمالاً خدمات SEO را ارائه می دهند که می توانید با طراحی وب همراه باشید. برخی از آنها ، مانند WebFX ، نه تنها شامل SEO بلکه دارای ضمانت قرارگیری در محل نیز هستند. ضمانت قرارگیری چیست؟ این تضمین می کند که وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو برای یک کلمه کلیدی تعیین شده رتبه بندی می کند. به عنوان مثال ، اگر سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو برای کلمه کلیدی "دمپایی پشمی" ظاهر شده باشد ، ضمانت قرارگیری شما را برآورده می کند. در بیشتر موارد ، آژانس ها برای تعداد مشخصی از کلمات کلیدی تضمین جایگذاری ارائه می دهند. آنها همچنین ضمانت قرارگیری را به کلمات کلیدی با مقدار مشخصی از نتایج جستجو محدود می کنند. به عنوان مثال ، ضمانت قرار دادن ممکن است فقط در مورد کلمات کلیدی باشد که یک میلیون نتیجه جستجو ایجاد می کنند. این بدان معنا نیست که این کلمات کلیدی آنچنان ارزشمند نیستند - آنها هستند و می توانند تفاوت چشمگیری در فروش هفتگی و فروش شرکت شما ایجاد کنند. به علاوه ، رتبه بندی آنها در نتایج جستجو آسان تر است. این می تواند به بودجه طراحی وب شما کمک کند که هم در کوتاه مدت و هم در دراز مدت برای کسب و کار شما کارهای بیشتری انجام دهد. گرچه قرار دادن سئو هزینه ای را تضمین می کند؟ بسته بندی طراحی وب با تضمین قرار دادن SEO می تواند هزینه های طراحی وب شما را 2000 دلار به 10000 دلار افزایش دهد. قیمت این سرویس به طور کلی تعداد کلمات کلیدی مورد نظر را کاهش می دهد. به عنوان مثال ، بهینه سازی و رتبه بندی 150 کلمه کلیدی بیشتر از 30 کلمه کلیدی هزینه دارد. بیانیه ای در مورد تأثیر SEO بر قیمت طراحی وب
اگر می خواهید از سرمایه گذاری طراحی وب خود بیشترین استفاده را ببرید ، افزودن سرویس های تضمین جایگذاری SEO یک انتخاب هوشمندانه است. در صفحه اول نتایج جستجو رتبه  بندی کنید و می توانید تبدیل و درآمد خود را افزایش دهید. طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند.
 چرا؟ شما برای کلمات کلیدی مرتبط با مخاطب هدف و تجارت خود رتبه بندی می کنید. بعلاوه ، 75 درصد کاربران به صفحه اول نتایج جستجو می چسبند. آنها زحمت کلیک کردن روی صفحه های دو ، سه یا چهار را ندارند ، این بدان معنی است که کسب و کار شما برای موفقیت باید در صفحه یک ظاهر شود.
 

برای خواندن مقالات بیشتر می توانید به دیگر مقالات ما مراجعه کنید. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر