نحوه طراحی وب سایت در 8 مرحله ساده - طراحی سایت در ملایر

نحوه طراحی وب سایت در 8 مرحله ساده - طراحی سایت در ملایر

نحوه طراحی وب سایت در 8 مرحله ساده - طراحی سایت در ملایر

طراحی وب سایت خود. دلهره آور به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ خوب ، نترس راهنمای ما به شما نشان می دهد که چگونه هر کسی می تواند یک وب سایت بسازد - فقط با چند اشاره گر!
الهه شاهین
1399/12/8
0 نظر

نحوه طراحی وب سایت در 8 مرحله ساده

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات 1250 کلمه- مدت زمان مطالعه 13 دقیقه
بسیاری از افراد فکر می کنند که اگر می خواهید یک وب سایت عالی طراحی کنید ، باید برخی از افراد سیلیکون ولی باشید یا از ابزارهای پیشرفته برخوردار باشید. خبر خوب؟ این کل زباله است. با این اوصاف ، شما باید یک یا دو مورد در مورد طراحی وب بدانید. به هر حال ، این مهم است - به حدی که 38٪ از بازدید کنندگان اگر طرح را ناخوشایند می دانند ، وب سایتی را ترک می کنند. شما می توانید مانند فروش اتومبیل به طراحی وب فکر کنید - این موتور می تواند باورنکردنی ترین موتور را داشته باشد ، اما اگر شاسی شنیع باشد مردم علاقه ای به خرید آن نخواهند داشت. در اینجا در Expert Builder Expert ، ما یکی دو چیز را در مورد طراحی وب سایت می دانیم. بنابراین برای کمک به شما ، این راهنمای ساده ، آسان برای دنبال کردن ، هشت مرحله را گردآوری کرده ایم. طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند. برای یک بررسی اجمالی سریع ، در اینجا آنچه را که ما پوشش خواهیم داد:
طراحی سایت در ملایر  

طراحی وب سایت ها: راهنمای 8 مرحله ای ما

هدف و استراتژی سایت خود را مشخص کنید
درباره جدیدترین روند طراحی وب تحقیق کنید
سیستم عامل خود را انتخاب کنید
الگویی را انتخاب کرده و سفارشی سازی را شروع کنید
در مورد مارک خود تصمیم بگیرید
محتوای خود را اضافه کرده و بهینه کنید
وب سایت خود را منتشر کنید
تجزیه و تحلیل و بهبود
در زیر ، ما همه هشت مرحله را با جزئیات اجرا خواهیم کرد و به شما یاد خواهیم داد که دقیقاً در هر مرحله چه کاری انجام دهید. اگر شما علاقه مند به طراحی یک وب سایت جدید ، یا ایجاد یک وب سایت موجود هستید ، در جای مناسب قرار دارید. موش خود را آماده کنید و آن آب میوه های خلاق را که می توانید در آن جریان پیدا کنید ، بدست آورید - وقت آن است که وارد آب   طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند. شوید.
 

آیا می خواهید بدانید که چگونه یک وب سایت بسازید؟

این راهنما بر نحوه طراحی وب سایت تمرکز دارد. اگر می خواهید نحوه ساخت وب سایت را بدانید ، به کتاب راهنمای گام به گام ما مراجعه کنید.

1هدف و استراتژی سایت خود را مشخص کنید

2درباره جدیدترین روند طراحی وب تحقیق کنید

3سیستم عامل خود را انتخاب کنید

4الگو / تم را انتخاب کنید

5در مورد مارک خود تصمیم بگیرید

6محتوای خود را اضافه کرده و بهینه کنید

7وب سایت خود را منتشر کنید

8تجزیه و تحلیل و بهبود 

1هدف و استراتژی سایت خود را مشخص کنید

به نظر می رسد که چنین نکته ساده ای وجود داشته باشد ، اما قبل از شروع به کار در طراحی وب سایت خود ، ابتدا باید هدف آن را کاملاً شفاف بیان کنید. فراتر از دانستن صنعت خود و تعریف استراتژی محتوا ، باید به این فکر کنید که USP (نقطه فروش منحصر به فرد) شما چیست و چگونه می خواهید با آن روبرو شوید. مردم احمق نیستند. اگر خودتان را فقط برای کسب سود یا بالا بردن اعتبار خود بگذارید ، مردم از طریق آن می بینند.  طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند. طراحی وب سایت شما مستقیماً با نام تجاری شما مرتبط است و باید به عنوان معتبر و جذاب شناخته شود. "فرهنگ هدف" یک سازمان به س theالات مهمی درباره اینکه کیست و چرا وجود دارد پاسخ می دهد. آنها فراتر از سودآوری فرهنگ هدف دارند. "
 
راشین وب در ملایر  
شما در تلاش برای رسیدن به چه چیزی هستید؟
هنگامی که هدف شما مشخص شد ، تمرکز بر روی اقدامی است که می خواهید بازدیدکنندگان هنگام ورود به وب سایت شما انجام دهند. آیا سایت شما فقط برای نمایش اطلاعات در آنجا است؟ برای فروش محصولات؟ برای دریافت ثبت نام؟ پاسخ به این امر در نهایت نحوه ظاهر و احساس وب سایت شما را تعیین می کند. با استفاده از تجارت الکترونیکی به عنوان مثال ، یکی از عناصر مهم طراحی شما ، صفحه فرود شما است. طبق گفته Crowdspring - یک شرکت برتر برندهای دیجیتال - صفحه اصلی شما باید لیزر بر روی یک محصول یا معامله متمرکز باشد و CTA (فراخوان برای اقدام) روشن همراه آن باشد.
 

2درباره جدیدترین روند طراحی وب تحقیق کنید

طراحی وب به سرعت تکامل می یابد ، اما برخی از گرایش های رایج تر وجود دارد که می توانید از آنها بیاموزید. در این مرحله ، توجه به این نکته مهم است که فقط به دلیل اینکه یک روند وب جریان دارد ، به این معنی نیست که لزوماً برای شما مناسب است. 48٪ مردم از طراحی به عنوان مهمترین عامل یک وب سایت یاد می کنند ، بنابراین مهم است که وقت خود را بگذارید و به بررسی آنچه رقبا انجام می دهند ، بپردازید. هر بخش سبک های مختلفی دارد ، بنابراین ضروری است بدانید که آیا می خواهید در صنعت خود بگنجید یا آن را مختل کنید. الکس واسیلی - کارشناس برجسته برند - معتقد است که شما همیشه باید به جای سن و جنسیت ، بر اساس صنعت تحقیق کنید. طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند. او هنگام صحبت با ما در مورد طراحی وب ، گ
این نشان می دهد که اهمیت دانستن آنچه شما می خواهید قبل از شیرجه رفتن در خود طراحی فیزیکی است. ما در بخش "مارک تجاری" دوباره به رنگ خود باز خواهیم گشت ، اما برای کمک به شما در اینجا برخی از روندهای فعلی که اینترنت را غافلگیر می کند ، آورده شده است.  طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.
 

تعاملات خرد

تعاملات خرد ، انیمیشن های کوچکی هستند که وقتی کاربر با یک وب سایت درگیر می شود ، اتفاق می افتد. به عنوان مثال ، اگر به یک پست در فیس بوک واکنش نشان دهید ، با شکلک متحرک مربوطه ظاهر می شود. 
تعاملات خرد برای تزریق وب سایتی با برخی شخصیت ها وجود دارد. تعاملات خرد یک نقطه لمس انسانی ایجاد می کند که به طور فعال باعث می شود بازدید کنندگان شما احساس کنند با وب سایت شما ارتباط برقرار می کنند. طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند. تعاملات خرد می تواند اشکال مختلفی داشته باشد - کلیک کردن ، شناور کردن ، پیمایش و غیره - و در ایجاد ارتباط با کاربران مهم است. ممکن است مناسب کسب و کارهای جدی یقه سفید نباشد ، اما اکثر سایت ها می توانند از تعامل کمی بهره مند شوند. 

وحشیگری

اگر فکر می کردید که در این راهنما در مورد معماری اطلاعاتی نخواهید گرفت ، می ترسیم متأسفانه اشتباه کنید. طراحی وب وحشیانه الهام خود را از ساخت وساز ساختمان قرن بیستم می گیرد ، و گرچه بسیاری از مردم آن را زشت می دانند ، اما فقط کارساز است. خانه مد اسپانیا Balenciaga یکی از اولین شرکتهای بزرگ بود که در سال 2016 یک وب سایت خشن را پذیرفت. و مانند رفتارهای فصلی آن ، وحشیگری به سرعت گسترش یافت.
ملایر وب  

پشتیبانی Chatbot

در اینجا یک آمار برای شما آورده شده است: مشاغل هر ساله تقریبا 1.3 تریلیون دلار برای درخواست خدمات مشتری هزینه می کنند. تخمین زده شده است که چت بات ها می توانند این میزان را 30 درصد کاهش دهند. آن روزهایی که چت بات ها فقط یک حقه بازی بودند ، گذشته است - اکنون برای خدمات رو به مشتری بسیار ضروری تر شده اند. مهمترین قرعه کشی های بات چت صرفه جویی در وقت و مقرون به صرفه بودن است. آنها 24/7 کار می کنند ، که وقت شما را برای ادامه امور دیگر آزاد می کند. آنها همچنین در هزینه استخدام کارمندان برای کار به عنوان نمایندگان خدمات مشتری صرفه جویی می کنند. طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند. مطمئناً ، ربات های چت کامل نیستند ، اما هوش هیجانی و توانایی آنها در ارائه پشتیبانی متناسب با آن روز به روز بهبود می یابد. هرگز زمان بهتری برای نصب آن نبوده است. 
 

دیگر مقالات ما را از همین جا مشاهده کنید. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر