6 مرحله ساده برای فرآیند طراحی وب چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

6 مرحله ساده برای فرآیند طراحی وب چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

6 مرحله ساده برای فرآیند طراحی وب چیست؟ - طراحی سایت در ملایر

دریابید که چگونه پیروی از یک فرایند ساختاری طراحی وب می تواند به شما در ارائه سریعتر و کارآمدتر وب سایت های موفق تر کمک کند.
الهه شاهین
1399/12/13
0 نظر

7 مرحله ساده برای فرآیند طراحی وب چیست؟

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات1283 کلمه- مدت زمان مطالعه 13 دقیقه
بدانید که چگونه پیروی از طراحان وب اغلب در مورد فرآیند طراحی وب با تمرکز بر موضوعات فنی مانند قاب های سیم ، کد و مدیریت محتوا فکر می کنند. اما طراحی عالی مربوط به چگونگی ادغام دکمه های رسانه های اجتماعی یا حتی تصاویر مجلل نیست. طراحی عالی در واقع داشتن فرآیند ایجاد وب سایت است که با یک استراتژی کلی همخوانی داشته باشد. وب سایت های خوب طراحی شده چیزهای فراتر از زیبایی را ارائه می دهند. طراحی سایت در ملایر خیلی به شما کمک میکند. آنها بازدیدکنندگان را به خود جلب می کنند و به مردم کمک می کنند تا از طریق انواع شاخص ها ، شامل تصاویر ، متن و تعاملات ، محصول ، شرکت و مارک تجاری را درک کنند. این بدان معنی است که هر عنصر سایت شما باید در جهت هدفی مشخص کار کند. ملایروب اما چگونه می توان به آن ترکیب هماهنگ عناصر دست یافت؟ از طریق یک فرآیند جامع طراحی وب که هم شکل و هم عملکرد را در نظر می گیرد. طراحی سایت درملایر خیلی به شما کمک میکند. برای من ، مراحل طراحی وب سایت به 7 مرحله احتیاج دارد: فرآیند طراحی وب سایت می تواند به طراحی سایت در ملایر خیلی به شما کمک میکند.شما کمک کند وب سایت های موفق تر را با سرعت و کارآیی  malaierweb.irبیشتری ارائه دهید.
 

شناسایی هدف:

جایی که من با مشتری کار می کنم تا تعیین کنم وب سایت جدید چه اهدافی را باید تحقق بخشد. یعنی چه ، هدف آن چیست.

تعریف محدوده:

هنگامی که اهداف سایت را بدانیم ، می توانیم دامنه پروژه را تعریف کنیم. یعنی چه صفحات وب و ویژگی های سایت برای تحقق هدف و جدول زمانی ساخت آن نیاز دارد.

ایجاد نقشه سایت و فریم وایر:

با دامنه ای که کاملاً مشخص شده باشد ، می توانیم نقشه سایت را شروع کنیم و تعریف کنیم که چگونه محتوا و ویژگی هایی که در تعریف دامنه تعریف کردیم ارتباط متقابل دارند.

ایجاد محتوا:

اکنون که تصویری بزرگتر از سایت در ذهن داریم ، می توانیم شروع به ایجاد محتوا برای صفحات جداگانه کنیم ، همیشه بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را در ذهن
داشته باشیم تا به تمرکز صفحات روی یک موضوع واحد کمک کنیم. داشتن محتوای واقعی برای کار با مرحله بعدی ما بسیار حیاتی است:
عناصر بصری: با وجود معماری سایت و برخی مطالب موجود ، طراحی سایت درملایر خیلی به شما کمک میکند. می توانیم کار بر روی مارک تجاری را شروع کنیم. بسته به مشتری ، این ممکن است از قبل به خوبی تعریف شده باشد ، اما همچنین ممکن است سبک بصری را از ابتدا تعریف کنید. ابزارهایی مانند کاشی های سبک ، تابلوهای خلقی و کلاژ عناصر می توانند به این روند طراحی سایت در ملایر خیلی به شما کمک میکند.کمک کنند.

آزمایش:

در حال حاضر ، شما تمام صفحات خود را دریافت کرده اید و نحوه نمایش آنها برای بازدید کننده سایت را تعریف کرده اید ، بنابراین وقت آن رسیده است که مطمئن شوید همه آنها کار می کنند. مرور دستی سایت را در دستگاه های مختلف با خزنده های خودکار سایت ترکیب کنید تا از مشکلات تجربه کاربر گرفته تا پیوندهای ساده خراب ، malaierweb.irموارد را شناسایی کنید.

راه اندازی:

هنگامی که همه چیز به زیبایی کار می کند ، زمان برنامه ریزی و اجرای راه اندازی سایت شما فرا رسیده است! این باید شامل برنامه ریزی هم زمان پرتاب و هم استراتژی های ارتباطی باشد - یعنی چه موقع راه اندازی می کنید و چگونه دنیا را مطلع می کنید؟ پس از آن ، زمان شکستن حباب است.
 ملایروبطراحی سایت درملایر خیلی به شما کمک میکند. اکنون که روند کار را به طور خلاصه شرح دادیم ، بیایید کمی بیشتر به عمق مراحل بپردازیم
 
برای طراحی ، ساخت و راه اندازی وب سایت خود ، مهم است که این مراحل را دنبال کنید:

1. شناسایی هدف

tom cruise به من کمک کن gif کمک کنم
مرحله اولیه در مورد درک اینکه چگونه می توانید به مشتری خود کمک کنید ، است.
در این مرحله اولیه ، طراح باید هدف نهایی طراحی وب سایت را مشخص کند ، معمولاً در همکاری نزدیک با مشتری یا سایر سهامداران. س Quesالاتی که می توان در این مرحله از مراحل طراحی و توسعه وب سایت کشف و پاسخ داد ، شامل موارد زیر است: سایت برای چه کسانی است؟
آنها انتظار دارند چه چیزی را در آنجا پیدا کنند یا انجام دهند؟
طراحی سایت در ملایر خیلی به شما کمک میکند.آیا هدف اصلی این وب سایت اطلاع رسانی ، فروش (تجارت الکترونیکی ، کسی؟) یا سرگرمی است؟
آیا وب سایت باید پیام اصلی یک مارک را به وضوح انتقال دهد یا بخشی از یک استراتژی مارک تجاری گسترده تر با تمرکز منحصر به فرد خود است؟
چه سایت های رقیبی وجود دارد ، و چگونه باید از این سایت الهام گرفته شود / متفاوت از آن رقبا؟
این مهمترین قسمت در هر فرآیند توسعه وب است. اگر به طور خلاصه به همه این سوالات به طور واضح پاسخ داده نشود ، کل پروژه می تواند در مسیر غلطی حرکت کند. ممکن است نوشتن یک یا چند هدف مشخص یا خلاصه یک پاراگراف از اهداف مورد انتظار مفید باشد. این به قرار دادن طرح در مسیر درست کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که مخاطبان وب سایت را می فهمید و دانش عملی رقابت را توسعه می دهید. طراحی سایت درملایر خیلی به شما کمک میکند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مرحله طراحی ، "روند طراحی مدرن وب: تعیین اهداف" را بررسی کنید. ابزارهایی برای مرحله شناسایی هدف وب سایت
مخاطبان
مختصر خلاقانه
رقبا تحلیل می کند
ویژگی های مارک
malaierweb.ir

2. تعریف دامنه

یکی از رایج ترین و دشوارترین مشکلات گریبانگیر پروژه های طراحی وب ، دامنه خزش است. مشتری با یک هدف در نظر دارد ، اما این به تدریج در طول فرایند طراحی گسترش می یابد ، تکامل می یابد یا تغییر می کند - و مورد بعدی که می دانید ، شما نه تنها یک وب سایت ، بلکه یک برنامه وب ، ایمیل نیز طراحی و ساخت می کنید. ، و اعلان ها را فشار دهید. این لزوما مشکلی برای طراحان نیست ، زیرا اغلب می تواند منجر به کار بیشتر شود. اما اگر افزایش انتظارات با افزایش بودجه یا جدول زمانی   
طراحی سایت درملایر خیلی به شما کمک میکند.طراحی سایت در ملایر خیلی به شما کمک میکند.مطابقت نداشته باشد ، این پروژه می تواند به سرعت کاملاً غیر واقعی شود.
 
نمودار گانت ، که جزئیات یک جدول زمانی واقع گرایانه برای پروژه را شامل می شود ، از جمله علائم مهم ، می تواند به تعیین مرزها و مهلت های قابل دستیابی کمک کند. این یک مرجع بسیار ارزشمند برای طراحان و مشتریان فراهم می کند و به شما کمک می کند تا همه افراد معطوف به کار و اهداف موجود باشند. ابزارهایی برای تعریف دامنه
یک قرارداد
نمودار گانت (یا تجسم جدول زمانی دیگر)
3. ایجاد نقشه سایت و ساخت قاب
نقشه سایت ساده
یک نقشه سایت برای یک وب سایت ساده. به نحوه گرفتن سلسله مراتب صفحه توجه کنید.
نقشه سایت پایه و اساس هر وب سایت خوب طراحی شده را فراهم می کند. این کمک می کند تا طراحان وب ایده روشنی از معماری اطلاعات وب سایت داشته و روابط بین صفحات مختلف و عناصر محتوا را توضیح دهند. ساختن سایت بدون نقشه سایت مانند ساختن خانه بدون طرح است. و این به ندرت به خوبی رقم می خورد. مرحله بعدی یافتن برخی الهامات از طراحی و ساختن ماکپی از قاب سیم است. Wireframes چارچوبی را برای ذخیره عناصر محتوای طراحی بصری سایت فراهم می کند و می تواند به شناسایی چالش ها و شکاف های بالقوه با نقشه سایت کمک کند.
طراحی سایت در ملایر خیلی به شما کمک میکند.کیت vireflow wireframe
  طراحی سایت درملایر خیلی به شما کمک میکند.آنتون بالیستکی یک کیت شبکه سازی Webflow ساخته است که می توانید به صورت رایگان کلون کنید.
اگرچه یک سیم سیم حاوی هیچ عنصر نهایی در طراحی نیست ، اما به عنوان راهنمای نحوه نمایش سایت در نهایت عمل می کند. همچنین می تواند به عنوان الهام برای قالب بندی عناصر مختلف عمل کند. برخی از طراحان از ابزارهای نرم و نرم مانند Balsamiq یا Webflow برای ایجاد فریم های سیم خود استفاده می کنند. من شخصاً دوست دارم به اصول اولیه برگردم و از کاغذ و مداد اولت قابل اعتماد استفاده کنم. ابزارهایی برای sitemapping و wireframing
قلم / مداد و کاغذ
بالسامیق
خفاش
طرح
آکسور
گردش وب
Slickplan
نقشه های نوشتاری
Mindnode 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر