چگونه می توان به یک متخصص سئو تبدیل شد؟ - طراحی سایت در ملایر

چگونه می توان به یک متخصص سئو تبدیل شد؟ - طراحی سایت در ملایر

چگونه می توان به یک متخصص سئو تبدیل شد؟ - طراحی سایت در ملایر

این راهنما دقیقاً به شما نشان می دهد که چگونه یک متخصص SEO شوید. شامل: چارچوب های یادگیری روندهای نوظهور منابع را باید بخوانید خیلی بیشتر بنابراین اگر می خواهید از SEO rookie به SEO pro بروید ، این راهنما برای شما مناسب است. بیایید شروع کنیم.
الهه شاهین
1399/12/15
0 نظر

چگونه می توان به یک متخصص سئو تبدیل شد؟

دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات 1308 کلمه- مدت زمان مطالعه 13 دقیقه
این راهنما دقیقاً به شما نشان می دهد که چگونه یک متخصص SEO شوید.  شامل:  چارچوب های یادگیری روندهای نوظهور منابع را باید بخوانید خیلی بیشتر بنابراین اگر می خواهید از SEO rookie به SEO pro بروید ، این راهنما برای شما مناسب است.  بیایید شروع کنیم.
 طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند. طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.
.به سایت ملایروب حتما نگاهی بیندازید به شما بسیار کمک میکند malaierweb.ir

متخصص سئو چیست؟

طراحی سایت در ملایر  
یک متخصص سئو (که به عنوان "متخصص سئو" نیز شناخته می شود) شخصی است که وب سایت ها را برای دستیابی به رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو بهینه می کند. راه دیگری را بیان کنید: متخصص سئو شخصی است که می داند چگونه از موتورهای جستجو ترافیک بیشتری به دست آورد.
 

چگونه می توانید متخصص سئو شوید؟

از آنجا که زمینه بهینه سازی موتور جستجو بسیار جدید است ، بیشتر افراد SEO را از یک برنامه 4 ساله کالج سنتی یاد نمی گیرند. (اگرچه اینها وجود دارند) در اینجا متداول ترین روش هایی است که افراد متخصص SEO می شوند:
یک دوره SEO (یا چندین دوره SEO) بگذرانیدبا بهینه سازی وب سایت خود ، SEO را بیاموزیدکار در یک آژانس بازاریابیمشتریان SEO را در نظر بگیرید
یک گواهینامه یا مدرک SEO آنلاین دریافت کنید
به عنوان یک متخصص SEO در خانه کار کنید
طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند.
در اینجا شرح مختصری از این شش گزینه وجود دارد:
راه های تبدیل شدن به یک متخصص SEO
رویکرد یادگیری سرعت سهولت یادگیری هزینه پشتیبانی و راهنمایی شخصی قرار دادن SEO در عمل
طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.  
 
ملایر وب  

یک متخصص سئو چه مهارتهایی را باید بداند؟

SEO بیش از بهینه سازی برچسب های متا در یک وب سایت است. در حقیقت ، بهترین متخصصان سئو افرادی هستند که در تعدادی از زمینه های مختلف بازاریابی دیجیتال تبحر دارند. این شامل مهارت های "اصلی" SEO (مانند بهینه سازی برچسب عنوان) است. اما این شامل سایر مهارت های بازاریابی دیجیتال مانند نوشتن و طراحی وب است. با این کار ، در اینجا مهارت های کلیدی مورد نیاز یک متخصص سئو وجود دارد: امکان یافتن کلمات کلیدی با حجم بالا و کم رقابت درک اساسی HTML
طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند.
طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.
.به سایت ملایروب حتما نگاهی بیندازید به شما بسیار کمک میکند malaierweb.ir

چگونه و از کجا می توان کلمات کلیدی را به یک صفحه وب اضافه کرد?

مهارت های نوشتاری متوسط ​​و پیشرفته
مهارت در محتوای بصری ، مانند ویدیو و اینفوگرافیک
امکان تبلیغ و ایجاد پیوند به صفحات اصلی
درک چگونگی تأثیر SEO فنی بر رتبه بندی
دانش روندهای نوظهور SEO و تغییرات الگوریتم Google. 
طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند.
طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.  

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند?

درک نحوه کار موتورهای جستجو برای کلیه متخصصان سئو اطلاعات کلیدی است. موتورهای جستجو عنکبوت های موتور جستجو را برای یافتن صفحات در اینترنت ارسال می کنند.
بعد ، آنها کد هر صفحه را خزنده می کنند.
پس از خزیدن صفحه ، این صفحه به فهرست موتور جستجو اضافه می شود که مجموعه ای از حافظه پنهان است. صفحات خزیده شده به فهرست Google & # 039؛ اضافه می شوند
به عبارت دیگر: هنگام جستجوی Google ، دیگر نتایج زنده برنخواهید گشت. در عوض ، Google صفحات را از فهرست خود به شما نشان می دهد. به همین دلیل نتایج گوگل را در عرض میلی ثانیه دریافت می کنید. (واقعیت جالب: گوگل بیش از 130 تریلیون صفحه در فهرست خود دارد!) وقتی کسی جستجو می کند ، Google در فهرست خود به دنبال صفحاتی می رود که با س theال شخص مطابقت داشته باشد. Google صفحاتی را پیدا می کند که با پرسش جستجو مطابقت دارندو آنها این صفحات را بر  اساس صدها فاکتور در الگوریتم خود رتبه بندی می کنند. طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند.
صفحات بر اساس صدها سیگنال رتبه بندی رتبه بندی می شوندمنابعی برای یادگیری در مورد موتورهای جستجو نحوه عملکرد جستجو: یک راهنمای تصویری بسیار خوب برای نحوه کار موتورهای جستجو… مستقیماً از Google.جستجوی Google چگونه کار می کند؟: این ویدئو توسط Matt Cutts سابق Googler به شما نگاه عمیق به جستجوی Google می دهد.
طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.  
احتمالاً تعجب کرده اید: چگونه گوگل ، بینگ و سایر موتورهای جستجو می فهمند که چه چیزی را باید در صفحه اول رتبه بندی کنند؟
malaierweb.ir 
طراحی سایت درملایر  

عوامل مهم رتبه بندی موتور جستجو چیست؟

Google از 200+ فاکتور رتبه بندی در الگوریتم خود استفاده می کند. و نه ، نیازی به یادگیری همه آنها نیست ... در حقیقت ، بیشترین 200 عامل رتبه بندی ، روشهای مختلف اندازه گیری 3 مورد است: مرتبط بودن ، اقتدار و کیفیت. مرتبط بودن میزان مطابقت یک صفحه با جستجوی کسی است. برای مثال ، بگذارید بگوییم شما "hoodies خاکستری" را در Google جستجو کرده اید.خوب ، گوگل برای پیدا کردن صفحاتی که درباره "hoodies خاکستری" هستند ، فهرست خود را اسکن می کند. Google برای یافتن صفحات مربوطه ، فهرست خود را اسکن می کند
طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.  
و آنها واقعاً در این کار مهارت دارند. به همین دلیل است که شما تقریبا هرگز نتیجه ای برای "کفش های کتانی خاکستری" هنگام جستجوی "کلاه های خاکستری" نمی بینید. مرجع میزان اعتماد Google به محتوای یک صفحه است. طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند. 
و آنها اقتدار را اساساً براساس پیوندها اندازه گیری می کنند. Google - نحوه عملکرد جستجو
هرچه پیوندهایی که یک صفحه به آن اشاره دارد بیشتر باشد ، قدرت آن صفحه در نظر Google بیشتر است
. Google اقتدار را اساساً براساس پیوندها اندازه گیری می کند
کیفیت براساس چند فاکتور مختلف مانند اعتبار آنلاین سایت شما ، ساختار محتوای شما و نحوه تعامل کاربران با سایت شما در نتایج جستجو است.
.به سایت ملایروب حتما نگاهی بیندازید به شما بسیار کمک میکند 

منابعی برای آگاهی از عوامل رتبه بندی چیست؟

13 فاکتور رتبه بندی موتور جستجو: لیستی به روز شده از فاکتورهای رتبه بندی که در حال حاضر (از نظر من) مهمترین هستند. جدول تناوبی عوامل موفقیت SEO: راهنمای تصویری بسیار جالب "عوامل موفقیت" که می تواند به سایت شما در رتبه بندی Google کمک کند. Google RankBrain: The Definitive Guide: Google گفته است که الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی آنها ، RankBrain ، یکی از 3 سیگنال مهم رتبه بندی آنها است. پایین دستی RankBrain را در این راهنما دریافت کنید. اکنون که اصول را کم کردید ، وقت فصل 3 است. طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند.
 

اصول HTML را درک کنید

آیا برای مهارت در سئو سایت به نینجا برنامه نویسی نیاز دارید؟ نه اما آیا شما باید اصول HTML را درک کنید؟ آره! چرا این مهم است؟ Google سایت شما را مانند بقیه نمی بیند. در عوض ، آنها کد سایت شما را مشاهده می کنند. و اگر آن کد را نمی فهمید ، بهینه سازی آن به روش صحیح تقریباً غیرممکن است. Google کد سایت شما را مشاهده می کند
به علاوه ، اگر هرگز با مشكل فنی در زمینه SEO مواجه شدید ، كاملاً گم خواهید شد. اما وقتی حداقل اصول HTML را بدانید ، بهینه سازی سایت شما بسیار آسان تر می شود. منابعی برای یادگیری HTML Head First HTML and CSS: یک راهنمای یادگیرنده برای ایجاد صفحات وب مبتنی بر استانداردها: یک راهنمای خارق العاده که شما را به اقدام بعد از هر درس سوق می دهد. این است که چگونه HTML را بعد از ظهر یاد گرفتم. مقدمه ای بر HTML: یک دوره تعاملی HTML از Code Academy. برای چیدن اصول اولیه عالی است. طراحی سایت در ملایر کمک زیادی به شما میکند.
طراحی سایت درملایر کمک زیادی به شما میکند.  
 

شما کاربران گرامی می توانید مقالات ما را از همین جا مشاهده کنید. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر