در سایت ساز به دنبال چه چیزی باشید؟ - طراحی سایت در ملایر

در سایت ساز به دنبال چه چیزی باشید؟ - طراحی سایت در ملایر

در سایت ساز به دنبال چه چیزی باشید؟ - طراحی سایت در ملایر

واضح است: همه سازندگان سایت برابر نیستند. بنابراین چه چیزی یک سازنده فلزی را از یک سازنده بزرگ متمایز می کند؟ هنگام انتخاب یکی به دنبال چه چیزی باشید؟ این لیست باید را در نظر بگیرید.
الهه شاهین
1399/12/21
0 نظر

راشین وب در ملایر

در سایت ساز به دنبال چه چیزی باشید؟

 
دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات 2339 کلمه- مدت زمان مطالعه 24 دقیقه
 

1. سهولت استفاده

شما برای سهولت استفاده از یک سازنده وب سایت انتخاب کرده اید ، بنابراین با یک سایت که به دکترا نیاز دارد گیر ندهید. (یا حتی مهارت های پیشرفته کدگذاری) برای کار کردن. به دنبال یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند باشید که به شما امکان ساخت یک وب سایت را به راحتی - بدون در نظر گرفتن تجربه ساخت وب سایت - بدهید. از منحنی یادگیری رد شوید و بلافاصله ساخت یک وب سایت زیبا را شروع کنید.
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
 malaierweb.irسایت ملایروب مقالات زیادی دارد برای شما 

. 2.الگوهای با کیفیت بالا

مخاطبان شما می توانند یک وب سایت ارزان قیمت را از یک مایل دورتر مشاهده کنند. یک سازنده وب سایت انتخاب کنید که دارای الگوهای با کیفیت و حرفه ای باشد که تمیز و جذاب باشد. این شانس شما برای ایجاد یک برداشت اول قوی است ، بنابراین از ایجاد وب سایت با کمبود گزینه های درجه یک خودداری کنید.

3. به روز رسانی سریع

آیا شنیده اید؟ مطالب سلطان است. وب سایت شما برای ایجاد (و نگه داشتن) بازدید از مارک شما به محتوای درجه یک ، مرتباً منتشر شده ، به روز شده و به اشتراک گذاشته شده نیاز دارد. مطمئن شوید که سازنده سایت شما افزودن و تغییر محتوای سایت شما را آسان کرده است. مرتبط: نحوه ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا

4. سازگاری اجتماعی

بهترین سناریو این است که مخاطبان بیش از یک روش با شما ارتباط برقرار کنند. سازنده سایت شما باید به شما کمک کند تا به نمادهای شبکه های اجتماعی پیوند داده و نمایش دهید تا به بازدیدکنندگان کمک کند - خواه اینستاگرامر باشند یا توییتر - با شما بیشتر درگیر شوند. اطمینان حاصل کنید که سازنده ای که انتخاب می کنید می تواند سیستم عامل های اجتماعی شما را به طور یکپارچه ادغام کند.
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
 

. 5.گزینه های دامنه و ایمیل

در ارتباط با میزبان وب خود ، می خواهید مالکیت اینترنت خود را داشته باشید - به معنی دامنه و آدرس ایمیل مارک دار. این عناصر هنگام تلاش برای ایجاد یک نام تجاری معتبر در حوزه کاری خود حیاتی هستند. یک سازنده سایت انتخاب کنید که گزینه هایی برای دامنه ها و ثبت نام ایمیل فراهم کند. 

. فرم سازان6.

بازدید کنندگان شما روش های آسان (و روشنی) برای برقراری ارتباط و تماس با شما می خواهند - خواه ارسال شکایت ، س questionsال یا تعارف باشد (امیدواریم این موارد بیشتر باشد). اطمینان حاصل کنید که سازنده وب سایت شما دارای ابزارهایی برای ایجاد فرم هایی است که مخاطبان می توانند به راحتی پیمایش کنند.
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت در ملایر 

7. گزینه های سفارشی سازی

حتی با یک طرح از پیش قالب بندی شده ، می خواهید کمی از طعم و مزه نامتعارف نام تجاری خود را به سایت خود بدهید. یک سازنده وب سایت A + باید آزادی اضافه کردن موارد شخصی و گزینه های سفارشی سازی خود را مانند فونت های مختلف ، سبک متن یا طرح های رنگی را برای شما فراهم کند. تو خودت 
 

برای شروع کار با یک وب سایت ساز به چه مواردی نیاز دارید؟

خوب ، اکنون اجازه دهید به بحث و گفتگو در مورد استفاده از یک وب سایت ساز بپردازیم. اول چیزهای اول ، شما به چه چیزی نیاز دارید؟ در اینجا یک چک لیست مفید برای شروع وجود دارد.
malaierweb.irسایت ملایروب مقالات زیادی دارد برای شما
 

1. سازنده وب سایت خود را انتخاب کنید.

لطفا Drumroll! آن لحظه ای است که همه منتظر آن بوده ایم: انتخاب بستر سایت ساز خود و شروع به ایجاد آن وب سایت منحصر به فرد. آیا هنوز نگاه خود را به یک سازنده وب سایت خاص اختصاص داده اید؟ WP Website Builder ، مجموعه ای برتر از ابزارهایی که برای کمک به شما در ساختن یک سایت زیبا و کاربردی در وردپرس طراحی شده اند - بدون دانش فنی لازم است. 
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
 

. دامنه بگیرید.2

این یک کار اساسی است اما یک کار بسیار مهم است. همانطور که در مورد آن بحث کردیم ، دامنه شما جایی است که شما حضور خود را در وب تأسیس می کنید. برای راه اندازی دامنه شخصی خود ، باید از یک ثبت کننده استفاده کنید - این امر به شما امکان می دهد نام دامنه خود را خریداری کنید ، و آدرس وب منحصر به فرد خود را ایمن کنید. BTW ، می توانید دامنه و میزبانی وب خود را زیر یک سقف نگه دارید.
 

3. یک میزبان وب امن کنید.

شما نه تنها به یک آدرس وب منحصر به فرد نیاز دارید ، بلکه برای قرار دادن سایت خود به یک سرویس - AKA ، یک میزبان وب نیاز دارید. WP Website Builder در برنامه های میزبانی وردپرس ما گنجانده شده است ، به این معنی که شما می توانید میزبانی و طراحی سایت را با یک سرعت کنترل کنید. با این حال ، اگر با سیستم عامل دیگری همراه هستید ، باید یک برنامه میزبانی وب را از یک ارائه دهنده میزبانی خریداری کنید. به زبان ساده ، یک میزبان وب سایت شما را در اینترنت می یابد. شما برای ذخیره وب سایت خود در سرورهای خود هزینه می کنید. مرتبط: نحوه انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب: چک لیست 15 نقطه ای

4. نامه (الکترونیکی) دریافت کرده اید.

هوشمندانه است - حتی مهم است - ایجاد یک آدرس ایمیل متصل به کسب و کار شما. اگر در حال رفتن به مسیر وب سایت خود میزبان هستید ، معمولاً مزایای اضافی یک ایمیل مارک دار را دریافت می کنید ، مانند you@yoursite.com. باحال ، متعجب؟ بعلاوه ، این نوع آدرسهای ایمیل بیشتر از ارائه دهنده های ایمیل رایج شما مناسب و منطبق به نظر می رسند و باعث افزایش اعتبار و اعتماد به بازدیدکنندگان می شوند.
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
راشین وب در ملایر 

. 5ایجاد و سفارشی سازی.

این قسمت جالبشه. کتابخانه الگوهای سازنده وب سایت و عناصر جداگانه هر طرح را کاوش کنید ، برنامه ریزی کنید که ممکن است به بهترین وجهی برای هدف کسب و کار شما - و مخاطبان شما باشد. سپس ، آن را سفارشی کنید تا صدای نام تجاری منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارد. بازی با رنگ ها ، قلم ها ، پس زمینه ها ، قرار دادن متن ، عناصر بصری و موارد دیگر. خودت بساز

6. اضافه کردن تصاویر ، آرم ها و غیره

با تصاویر با کیفیت بالا و تصاویر خاص مخصوص مارک تجاری که کسب و کار شما را تاسیس می کند و بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند ، به سایت خود بیشتر توجه کنید خودشه. اکنون سایت شما واقعاً شرم آور به نظر می رسد. یادداشتی در مورد تصاویر: برای اینکه تصاویر از پس کار شما برآیند ، به عکاسی واضح و طراحی قاتل نیاز دارید. سایت های عکس بدون حق امتیاز را از قبیل Pixabay ، Pexels یا Unsplash برای تصاویر جذاب (فقط به عکس های تقلبی و پر پنیر نه بگویید نه) بگردید ، عکاس استخدام کنید یا از این نکات برای گرفتن عکس های شخصی خود برای مشاغل خود استفاده کنید. مرتبط: چگونه برای وب سایت خود آرم طراحی کنیم که بازدیدکنندگان آن را دوست داشته باشند

7. Analytics را تنظیم کنید.

شما به عنوان یک مالک مشاغل کوچک ، به Google نیاز دارید - به دلایل زیادی. یکی از اینها (امیدوارم) ایجاد فضای آرزو در موتورهای جستجو است. دلیل دیگر ردیابی معیارها است. وارد Google Analytics شوید. این سرویس می تواند به شما کمک کند تا اعداد را ردیابی کرده و بینش های ارزشمندی را تجزیه و تحلیل کنید تا به شما در ادامه بهبود سایت کمک کند. با تشکر ، ج. مرتبط: 20 معیار اندازه گیری هر بلاگر برای سنجش موفقیت نیاز دارد
راه رفتن ، شما! شما یک سایت کاملاً جدید دارید. اگر هنوز سازنده سایت مناسب خود را پیدا نکرده اید ، ادامه مطلب را بخوانید.
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
malaierweb.irسایت ملایروب مقالات زیادی دارد برای شما
 

WP وب سایت ساز: معرفی و تاریخچه

خوب ، ما در تمام مدت نکات را رها کرده ایم. . . می توانید بگویید؟ در غیر اینصورت ، در اینجا اطلاعیه ای مانند مگاپون ارائه شده است با DreamHost می توانید معامله بسته را به دست آورید: یک برنامه میزبانی وردپرس با قیمت عالی با دسترسی به فوق العاده سازنده سایت ما ، WP Website Builder. بله شما آنرا درست خواندید. از جمله خدمات فوق و فراتر سازنده سایت ما ، همراه با دامنه ، ایمیل و گزینه های میزبانی وب جامع است.
صبر کنید - اجازه دهید یک دقیقه پشتیبان گیری کنیم. چگونه سایت ساز ما بوجود آمده است؟ وب سایت ساز WP بر اساس یک نیاز کشف شده متولد شد. روزگاری مشاهده کردیم که کاربران می خواهند یک قطعه املاک و مستغلات اینترنتی داشته باشند اما یا نمی دانند چگونه شروع به کار کنند یا وقت خود را برای ایجاد یک وب سایت از ابتدا دارند.
بنابراین ، ابزار ساخت سایت ما - صفحه راه اندازی برای خالقان و بینندگان (مانند شما!) که می خواهند کارها را سریع و سریع ادامه دهند - متولد شد! با پشتیبانی دوستان ما در BoldGrid ، WP Website Builder ابزاری برای ایجاد یک مرحله و مناسب برای ساخت یک سایت زیبا بدون دردسر و تعهدات است
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر 

ویژگی های اصلی WP Website Builder

بنابراین بیایید صحبت کنیم: چرا از سازنده سایت خود استفاده کنیم؟ چه پیشنهادی به شما دارد؟ WP Website Builder یک وب سایت ساز پیچیده و کاربرپسند است که به شما امکان کنترل و شخصی سازی را در نوک انگشتان می دهد. بالاخره این سایت شماست. WP Website Builder با داشتن یک بسته پلاگین وردپرس با کاربرد آسان و ابزار طراحی ایجاد شده توسط افراد در BoldGrid ، راه اندازی یک سایت کاربردی و جذاب را ساده می کند. علاوه بر این ، WP Website Builder به خوبی سایت سازی را انجام می دهد و روند ایجاد را از صفحه خالی تا انتشار ساده می کند.
بعلاوه ، محتوای مبتدی در هر طراحی زیبا ، پاسخگو و قابل برنامه ریزی بسته بندی شده است ، به راحتی می توانید سایتی زیبا و بدون داشتن مهارت تخصصی در زمینه کدگذاری بدست آورید. و از آنجایی که WP Website Builder برای WordPress - محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان - ساخته شده است ، می دانید که مقیاس بندی سایت شما و افزودن عملکرد هنگام و در صورت لزوم آسان خواهد بود (وب سایت تجارت الکترونیک ، کسی؟) مرتبط: نحوه ساخت یک فروشگاه آنلاین عالی با موضوع OceanWP
گام به گام Walkthrough سازنده وب سایت WP ما بسیار خوشحالیم که سرویس عالی ما را انتخاب کردید. بیایید در مورد چگونگی ساخت سایت خود با سازنده سایت ما شما را راهنمایی کنیم. برای شروع ، در هنگام خرید DreamHost باید WP Website Builder را به عنوان گزینه انتخاب کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد روند پرداخت ویدئو ، فیلم بالا را مشاهده کنید.

1. جادوگر راه اندازی WP Website Builder را باز کنید.

هنگامی که یک وب سایت جدید با ما راه اندازی می کنید ، ایمیلی دریافت می کنید که شامل اطلاعات ورود به سیستم WordPress شما و برخی اطلاعات در مورد نحوه شروع کار است. یکی از گزینه ها استفاده از جادوگر راه اندازی WP Website Builder است. این جادوگر با انتخاب طرحی برای وب سایت خود ، راه اندازی صفحات اساسی ، افزودن اطلاعات مهم و دسترسی به داشبورد وردپرس ، شما را راهنمایی می کند.
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر
به شما کمک میکند.
 

2. موضوع خود را انتخاب کنید.

موضوعات BoldGrid.
در مرحله بعدی ، بیایید یک الگوی طراحی (همچنین به عنوان تم WordPress شناخته می شود) را برای سایت جدید خود انتخاب کنیم! در سمت چپ صفحه ، دسته ای را برای نوع سایتی که می خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید تا تمام مضامین موجود را مشاهده کنید. روی موضوع انتخابی خود بروید و سپس روی دکمه انتخاب کلیک کنید. و به یاد داشته باشید ، تمی که انتخاب می کنید در این مرحله لازم نیست کاملاً عالی باشد. بعداً می توانید هرکدام از موضوعات را که انتخاب کنید ویرایش کنید تا متناسب با مارک شما 100٪ شود. مرتبط: چگونه بهترین الگوی وب سایت را برای سایت خود انتخاب کنیم

3. اطلاعات تماس را اضافه کنید.

اکنون وقت آن است که اطلاعات تماس و رسانه های اجتماعی ساده را اضافه کنیم. WP Website Builder از این اطلاعات برای راه اندازی اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی برای شما استفاده می کند ، اما اگر علاقه ندارید می توانید از این مرحله نیز صرف نظر کنید. "افزودن اطلاعات شما."

4. پایان و نصب کنید.

وقتی آماده شدید ، روی دکمه پایان و نصب کلیک کنید. در حالی که منتظر جادوگر شروع سریع هستید تا همه چیز را تنظیم کند ، خیالتان راحت باشد و یک استراحت کاملاً شایسته انجام دهید. به محض آماده شدن وب سایت ، به داشبورد وردپرس دسترسی پیدا خواهید کرد. قبل از انجام هر کار دیگری ، به صفحه اصلی خود نگاهی بیندازید. "یک صفحه اصلی پیش فرض."
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
ملایر وب

5. تم خود را ویرایش کنید.

در این مرحله ، احتمالاً می خواهید تغییراتی در موضوع خود ایجاد کنید. برای انجام این کار ، به داشبورد برگردید و ویرایشگر صفحه ای را که می خواهید تغییر دهید باز کنید. پس از ورود ، متوجه خواهید شد که یک Post و Page Builder جدید برای شما راه اندازی کرده ایم که جایگزین ویرایشگر Block Block پیش فرض می شود. با استفاده از این ویژگی ، می توانید عناصر (یا بلوک ها) محتوا را با موس خود به اطراف منتقل کنید و فقط با یک کلیک به تنظیمات سریع یک ظاهر طراحی دسترسی پیدا کنید. "ایجاد تغییر در یک صفحه."
اکنون نوبت شماست که WP Website Builder را امتحان کنید.
با ترکیب انتخاب تم با سازنده کشیدن و رها کردن ، طراحی یک وب سایت زیبا را ساده کرده ایم. وعده! وب سایت ، توضیح داده شده است
چه شما نیاز به نصب وردپرس داشته باشید ، چه یک الگوی طراحی را انتخاب کنید یا یک وب سایت سفارشی بسازید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم! در هضم ماهانه ما مشترک شوید تا هرگز مقاله ای را از دست ندهید.
طراحی سایت در ملایر به شما کمک میکند.
طراحی سایت درملایر به شما کمک میکند.
 
ثبت نام کنید کلیک های نهایی
اگر قبلاً آن را قبول نکرده اید ، این مورد را دوباره در نظر بگیرید: شما به یک وب سایت عالی نیاز دارید. جهان آنلاین است و تجارت شما نیز باید آنلاین باشد. وقتی مخاطبان وب به سایت شما مراجعه می کنند ، باید فضای وب حرفه ای و کاربردی پیدا کنند. یک سازنده وب سایت به شما کمک می کند تا این کار را به سرعت و به راحتی انجام دهید و نگه داشتن میزبان و ایجاد سایت خود در زیر یک سقف این کار را حتی ساده تر می کند. WP Website Builder می تواند به شما کمک کند تا سایت شما به بهترین شکل ممکن - تنها با چند کلیک ساده - فراهم شود.

مقاله های دیگر ما را از همین جا مطالعه کنید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر