چگونه می توان وب سایت ساخت؟(قسمت اول)- طراحی سایت در ملایر

چگونه می توان وب سایت ساخت؟(قسمت اول)- طراحی سایت در ملایر

چگونه می توان وب سایت ساخت؟(قسمت اول)- طراحی سایت در ملایر

ما به شما نحوه ساختن وب سایت از ابتدا را نشان خواهیم داد این پست مراحل ساخت یک وب سایت با یک وب سایت ساز و وردپرس را شامل می شود ، بدون اینکه قدم هایی از قلم افتاده باشد. بنابراین دست و پنجه نرم کنید - چیزهای زیادی برای پوشاندن وجود دارد! آنلاین شدن از هر زمان دیگری آسان تر است. اکنون بیش از 200 میلیون وب سایت فعال وجود دارد و بسیاری از آنها توسط افراد عادی مانند من و شما ساخته شده اند.
الهه شاهین
1399/12/23
6 نظر

(1)چگونه می توان وب سایت ساخت؟

 دپارتمان شرکت راشین وب- تعداد کلمات 3492 کلمه- مدت زمان مطالعه 35 دقیقه 

ما به شما نحوه ساختن وب سایت از ابتدا را نشان خواهیم داد

این پست مراحل ساخت یک وب سایت با یک وب سایت ساز و وردپرس را شامل می شود ، بدون اینکه قدم هایی از قلم افتاده باشد. بنابراین دست و پنجه نرم کنید - چیزهای زیادی برای پوشاندن وجود دارد! آنلاین شدن از هر زمان دیگری آسان تر است. اکنون بیش از 200 میلیون وب سایت فعال وجود دارد و بسیاری از آنها توسط افراد عادی مانند من و شما ساخته شده اند.
امروزه هرکسی می تواند بدون توجه به سطح مهارت فنی ، وب سایت ایجاد کند. ما می دانیم که به نظر می رسد یک کار دلهره آور باشد ، اما امروز ابزارهایی در دسترس است که روند کار را آسان می کند. این مقاله گام به گام در ایجاد یک وب سایت شما را راهنمایی می کند. برای ایجاد وب سایت دو روش وجود دارد: با یک وب سایت ساز یا با وردپرس. هیچ سوالی در این مورد وجود ندارد: سازندگان وب سایت هایی مانند Wix ، Squarespace و Weebly بهترین راه برای آنلاین شدن تازه کارهای فناوری هستند.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
malaierweb.ir به سایت ملایروب نگاهی بیندازید.
 
ما در اینجا مراحل ساخت وب سایت را برای هر دو روش طی خواهیم کرد. به خصوص در هنگام استفاده از سازنده وب سایت ، از ساده بودن آن تعجب خواهید کرد. اگر هفت مرحله آسان ما را دنبال کنید ، فقط در عرض یک ساعت می توانید وب سایت درست کنید. به نظر خوب میاد؟ بیایید شروع کنیم…
طراحی سایت در ملایر  

گزینه 1: از یک سازنده وب سایت استفاده کنید

نحوه ساخت وب سایت در 9 مرحله
سازنده وب سایت مناسب خود را انتخاب کنید.
برای طرحی متناسب با نیاز و بودجه خود ثبت نام کنید.
یک نام دامنه منحصر به فرد و مرتبط انتخاب کنید.
الگوی طراحی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
طراحی الگوی خود را سفارشی کنید.
محتوای خود را بارگذاری و قالب بندی کنید.
برنامه ها را انتخاب و بارگیری کنید.
وب سایت خود را پیش نمایش و آزمایش کنید.
وب سایت خود را در اینترنت منتشر کنید.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایرمقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
 

1: سازنده وب سایت مناسب خود را انتخاب کنید

امروزه سازندگان وب سایت بسیار محبوب هستند - و دلیل خوبی هم دارند - اما شما باید یکی از آنها را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. ما پنج مورد برتر خود را به شما نشان داده ایم و بهترین آنها برای چه مواردی است ، اما اگر وقت کافی ندارید ، می توانید سریعاً مسابقه ما را برای یک توصیه شخصی انجام دهید.
 
تعداد زیادی از افراد برای ایجاد وب سایت از سازندگان وب سایت استفاده می کنند. Wix به تنهایی بیش از 100 میلیون مشترک دارد ، در حالی که Shopify اخیراً از 1.2 میلیون مشترک عبور کرده است. چرا این هست؟ سازندگان وب سایت بدان معنی است که هر کسی می تواند وب سایت ایجاد کند ، صرف نظر از مهارت فنی. در روزهای ابتدایی اینترنت ، ایجاد یک وب سایت نیاز به درک مفیدی از HTML (زبان نشانه گذاری ابرمتن) داشت.
سپس CSS (شیوه نامه های آبشار) برای ایجاد گیج کننده تر شدن مسائل همراه بود.
سازندگان وب سایت از اصطلاحات اصطلاحات فنی مراقبت می کنند و به شما اجازه می دهند روی طراحی و محتوا تمرکز کنید.
برخی این کار را از طریق الگوها انجام می دهند ، برخی دیگر از طریق رابط های کشیدن و رها کردن ، که ساخت یک وب سایت را دشوارتر از جمع آوری یک ارائه پاورپوینت نیست. نمودار مقایسه سازنده فروشگاه آنلاین آیا می خواهید به صورت آنلاین درآمد کسب کنید؟
سازندگان وب سایت به شما امکان می دهند با خیالی آسوده فروشگاه های آنلاین بسازید. برای جاه طلبی های تجارت الکترونیکی بزرگتر ، ما یک بستر خاص تجارت الکترونیکی مانند Shopify یا BigCommerce را پیشنهاد می کنیم که بهترین ابزارها را برای کمک به رشد تجارت شما دارند.
طراحی سایت در ملایر  
اگر به دنبال فروش چند محصول هستید ، می توانید یک وب سایت "عمومی" مانند Wix را انتخاب کنید که دارای قابلیت تجارت الکترونیکی باشد.
نگاهی به نمودار مقایسه سازنده فروشگاه آنلاین ما بیندازید تا مطابقت کامل شما را پیدا کند. این بدان معنی است که انتخاب درست یک وب سایت ساز بسیار مهم است. سازندگان مختلف نیازهای مختلف را برآورده می کنند.
حرکت به جلو با یک وب سایت مناسب برای ایجاد وب سایتی که از آن راضی خواهید بود ضروری است. کدام سازنده وب سایت را باید انتخاب کنید؟
بهترین روش ساخت وب سایت چیست؟ از کدام سازنده وب سایت استفاده کنم؟ آسان ترین راه برای ایجاد وب سایت چیست؟ اینها س questionsالاتی است که هر روز از ما پرسیده می شود.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
malaierweb.ir به سایت ملایروب نگاهی بیندازید.
 
سوالات و سازندگان بسیار زیاد است. متوجه شدیم ، سخت است به همین دلیل تحقیقات عمیقی انجام داده ایم. تجربه شخصی با سازندگان وب سایت خوب و خوب است (و ما مقدار زیادی از آن را داریم) ، اما ما سازندگان را با افرادی مانند شما آزمایش می کنیم. بنابراین هنگامی که وب سایت خود را می سازید ، می توانید مطمئن باشید که شما را تحت پوشش قرار داده ایم. تیم ما آزمایش کاربر و مصاحبه را انجام می دهد ، و صدها ویژگی را در ده ها محصول ردیابی می کند تا شما را از بازار پرچمدار کند. ما می خواهیم سازندگان متناسب با نیازهای شما پیدا کنید.
با توجه به این ، در اینجا پایین ترین سازنده های برتر برای ایجاد وب سایت های امروز وجود دارد. Wix و Weebly دو محبوب ترین سازنده در بازار هستند ، با ویژگی های کشیدن و رها کردن بصری ، طراحی وب را مانند بازی کودک احساس می کند. Squarespace برای خلاقیت یک رویا است ، در حالی که Site123 برای وب سایت های کوچک مناسب است و از پشتیبانی گفتگوی زنده درخشان برخوردار است.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
 
برای روشن شدن ، سازندگان ذکر شده در بالا تنها کسانی نیستند که باید مورد توجه قرار گیرند. نه با یک شوت از راه دور. آنها در مجموع بهترین عملکرد را در تحقیقات ما دارند ، اما باز هم به نیازهای شما بر می گردد. به عنوان مثال WordPress.com برای وبلاگ نویسی بسیار عالی است ، در حالی که Shopify در تجارت الکترونیک پیشتاز است. در مورد اولویت های خود روشن باشید ، به مرور جدول مقایسه و بررسی های ما بپردازید و به دو یا سه سازنده که به نظر مناسب می رسند بسنده کنید. پس از داشتن آن لیست کوتاه ، آماده شروع آزمایش هستید.
 

سازنده وب سایت خود را آزمایش کنید

ما می توانیم شما را به مسیر درست هدایت کنیم ، اما فقط شما می توانید بدانید کدام سازنده احساس درستی دارد. تقریباً هر سازنده وب سایت آزمایش های رایگان را ارائه می دهد ، بنابراین از مزایای آن استفاده کنید. ثبت نام ساده است.
 

2: برای طرحی متناسب با نیاز و بودجه خود ثبت نام کنید

وقتی سازنده وب سایت خود را انتخاب کردید ، وقت آن است که برنامه قیمت خود را پیدا کنید. اگر دنبال یک سایت ساده (مثلاً برای نمونه کارها یا مشاغل کوچک خدمات) هستید ، احتمالاً برنامه های ارزان تر خوب کار خواهند کرد. اگر به چیز پیچیده تری نیاز دارید ، با برنامه های گران تر ، ویژگی های ارائه شده را بررسی کنید. اگر شک دارید ، ارزان شروع کنید و بعداً آن را ارتقا دهید.
پس از اینکه در یک سازنده وب سایت مستقر شدید ، باید برای طرحی ثبت نام کنید. سازندگان وب سایت تمایل به ارائه چندین طرح دارند. سایتهای مختلف نیازهای متفاوتی دارند و برنامه ها اطمینان می دهند که شما برای چیزهایی که نیازی ندارید هزینه نمی کنید خوب است بدانید: برنامه های سازنده وب سایت از نظر قیمت متفاوت هستند اما هزینه آنها معمولاً بین 8 تا 40 دلار در ماه خواهد بود که یک قیمت تمام هزینه است.
اگر بودجه کافی دارید ، یا از یک برنامه رایگان استفاده کنید (گرچه آنها معایب خود را دارند ، که به زودی به آن خواهیم رسید) یا خلاصه ارزان ترین برنامه های ما را بررسی کنید.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
ملایر وب

این یک امتیاز عظیم سازندگان وب سایت در مقایسه با توسعه دهندگان وب است. هزینه یک توسعه دهنده وب فقط برای سفارشی سازی الگو می تواند بین 300 تا 1000 دلار باشد و یک وب سایت کاملاً سفارشی ساخته شده از ابتدا اغلب به هزاران دلار می رسد. در همین حال ، ایجاد وب سایت خود با استفاده از سازنده به شما امکان می دهد با کمتری از قیمت یک قهوه ، یک وب سایت کاملاً فعال و راه اندازی کنید.
اینکه شما کدام برنامه را انتخاب می کنید به نیاز شما بستگی دارد.
آیا برای به نمایش گذاشتن کارهای هنری خود وب سایتی برای نمونه کارها درست می کنید؟ طرح Wix’s Combo احتمالاً با هزینه 13 دلار در ماه انجام می شود. آیا می خواهید وب سایتی برای تجارت خود ایجاد کنید که هزاران بازدید کننده داشته باشد و چندین حساب کاربری داشته باشد؟ سپس برنامه VIP ، با هزینه 25 دلار در ماه ، ممکن است مناسب تر باشد. نکته برتر!
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.

اگر به دنبال فروش چند محصول در وب سایت مشاغل خود هستید ، چرا از پیوندهای Square Online Checkout استفاده نمی کنید؟ این پیوندهای پرداخت ، پذیرش ایمن پرداخت از طریق وب سایت خود بدون نیاز به ثبت نام در برنامه
تجارت الکترونیکی را برای شما بسیار آسان می کند. با این حال ، اگر می خواهید بیش از 5 محصول بفروشید ، ما به شما یک سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی متخصص توصیه می کنیم. مطمئن باشید که برنامه ای برای همه وجود دارد. اگر تردید دارید ، از کوچک شروع کنید و مقیاس را بالا ببرید. logo-wix-100x100
کدام طرح برای شما بهترین است؟
Wix در کل هشت برنامه قیمتی دارد ، به علاوه یک برنامه رایگان - این بدان معنی است که شما مطمئناً طرحی را پیدا خواهید کرد که کاملا متناسب با بودجه شما باشد! ویژگی های آن را مرور کنید تا امروز برنامه ایده آل خود را پیدا کنید.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
 

آیا می توانید وب سایت رایگان ایجاد کنید؟

شما می توانید یک وب سایت به صورت رایگان ایجاد کنید ، اما موارد قابل دسترسی وجود دارد. حساب های رایگان در سازندگان وب سایت بسیاری از ویژگی های مهم را باز می دارد. شما نمی توانید از دامنه های سفارشی استفاده کنید ، و سایت رایگان شما تبلیغاتی را برای آن سازنده وب سایت دارد. اگر می خواهید در مورد ساخت وب سایت بیشتر بدانید ، گزینه های رایگان ارزش بررسی را دارند. با این حال ، اگر یک وب سایت حرفه ای و پرمخاطب می خواهید مجبورید حداقل ماهیانه چند دلار بپردازید.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
malaierweb.ir به سایت ملایروب نگاهی بیندازید.
 

3: یک نام دامنه منحصر به فرد و مرتبط انتخاب کنید

نام دامنه آدرس منحصر به فرد سایت شماست - به عنوان مثال ، نام سایت ما websitebuilderexpert.com است. شما باید یکی را برای سایت خود انتخاب کنید که این کار به راحتی از طریق سازنده وب سایت انجام می شود (هنگام ثبت نام از شما خواسته می شود). اگر از قبل نام دامنه دارید ، می توانید آن را به هر پلتفرمی که می خواهید استفاده کنید انتقال دهید (گزینه ای برای این کار مشاهده خواهید کرد).
نام دامنه بیتی از URL (آدرس سایت در نوار جستجوی مرورگر شما) است که یک صفحه وب را مشخص می کند - در این مورد وب سایت شما.
به عنوان مثال ، سایت ما وب سایت builderexpert.com است. می توانید آنها را به طور جداگانه در سایتهایی مانند Domain.com ثبت کنید ، اما سازندگان وب سایت پیشنهاد می کنند هنگام ثبت نام در آنها این کار را برای شما انجام دهند.
اکثر آنها آن را به صورت رایگان (حداقل در ابتدا) تهیه می کنند ، در حالی که تعداد انگشت شماری از آنها چند دلار اضافی دریافت می کنید. نام دامنه یکی از اصلی ترین راه های ارائه یک سایت به اینترنت است ، بنابراین آن را برای شمارش آن در نظر بگیرید. در اینجا چند قانون کلی برای انتخاب نام دامنه آورده شده است. آن را مرتبط کنید. به نظر واضح است ، اما قابل ذکر است.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت در ملایر 
مطمئن شوید دامنه با آنچه بازدیدکنندگان هنگام بازدید از سایت شما می بینند مطابقت دارد. اگر شرکت شما Vintage Pantaloons است ... دامنه flipflopsfromthefuture.net را ثبت نکنید
آن را کوتاه یا حداقل به یاد ماندنی نگه دارید. اگر می خواهید افراد سایت شما را بخاطر بسپارند دامنه ای با دهها نویسه انتخاب نکنید. احمقانه به نظر می رسد و هیچ کس آن را به یاد نمی آورد
از اعداد خودداری کنید. به طور کلی بهتر است از اعداد در نام دامنه خودداری کنید. (به طور کلی) غیر حرفه ای به نظر می رسد و عنصر دیگری را برای یادآوری افراد اضافه می کند.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.

بررسی کنید مارک تجاری از قبل وجود ندارد. میلیون ها وب سایت در حال حاضر وجود دارد. این بدان معناست که میلیون ها دامنه قبلاً گرفته شده است. بررسی کنید که آیا شما قبل از تعهد به آن برجسته خواهید شد یا خیر
پس از اطمینان از دامنه ، کافی است آن را به عنوان بخشی از مراحل ثبت نام در سازنده وب سایت انتخابی خود ثبت کنید. برخی از برنامه های لاغرتر به هزینه تجدید سالانه حدود 12 دلار نیاز دارند ، اگرچه با برنامه های حق بیمه که معمولاً شامل می شود. وقتی نام دامنه منحصر به فرد خود را دریافت کردید ، اگر بخواهید نقل مکان کنید چه اتفاقی می افتد؟
این یک س veryال بسیار متداول است که ما از آن استفاده می کنیم. نگران نباش هنگام خرید نام دامنه - از یک سازنده وب سایت یا از طریق ثبت کنندگان جداگانه - نام دامنه را دارید و می توانید آن را به هر کجا که می خواهید ببرید.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند. 
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
 

4: الگوی طراحی مورد علاقه خود را انتخاب کنید

خوب ، اکنون ما در قسمت سرگرم کننده هستیم - زمان تعیین طراحی وب سایت خود با انتخاب "الگو" یا "موضوع" برای کار. سازنده وب سایت شما بعد از ثبت نام شما را به این مرحله راهنمایی می کند. الگوها براساس صنعت یا نوع سایت دسته بندی می شوند. قبل از اینکه به مورد دلخواه خود بپردازید ، چند مورد را برای چرخش بگیرید. خوب ، بنابراین مراحل ما را برای رسیدن به نامه دنبال کرده اید: شما یک سازنده وب سایت انتخاب کرده اید ، برای یک طرح ثبت نام کرده اید و یک دامنه ثبت کرده اید. شما آماده شروع ایجاد یک وب سایت هستید.
به جای اینکه شما را وادار کنیم این کار را خودتان انجام دهید ، سازندگان وب سایت از طریق فرایند با الگوها از شما پشتیبانی می کنند. الگوها یک چارچوب برای وب سایت شما فراهم می کنند - بوم نقاشی برای شما که می توانید محتوای سایت خود را روی آن نقاشی کنید. آنها چگونه شما می توانید سایتی داشته باشید که بدون نیاز به استخدام یک طراح خوب به نظر برسد. گالری قالب wix
سازنده وب سایت را که انتخاب کرده باشید ، انتخاب گسترده ای از الگوهای طراحی خواهید داشت. به طور کلی ، هرچه برنامه شما بهتر باشد ، به الگوهای بیشتری دسترسی خواهید داشت.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
 
سازندگان برتر صدها الگو را در ده ها دسته ارائه می دهند. تمرکز سایت شما هر چه باشد ، الگویی برای آن وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر به فکر راه اندازی یک وب سایت تناسب اندام هستید ، بیشتر سازندگان به شما امکان می دهند جستجوی الگو را بر این اساس فیلتر کنید. اینها تعداد انگشت شماری از دسته دیگری است که می توانید هنگام راه اندازی وب سایت خود پیدا کنید: عکاسی
رستوران ها
فروشگاههای آنلاین
نمونه کارها
وبلاگ ها
الگوها را به عنوان "لباس" برای وب سایت خود در نظر بگیرید. اگر یک ست لباس را دوست ندارید ، فقط به لباس دیگری بروید تا کاملاً متفاوت به وب سایت شما برسد. و دوباره ، عجله به آن نیست. الگوهای مختلفی را انتخاب کنید ، آنها را مرور کنید و ببینید آیا متناسب هستند. نکته اصلی الگوها انتخاب است ، بنابراین در آن غوطه ور شوید و یکی را پیدا کنید که برای آنچه می خواهید بدست آورید احساس مناسبی داشته باشد.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
 

5: طراحی الگو را سفارشی کنید

وقت آن است که الگوی خود را با مطالب و تصاویر خود سفارشی کنید. باز هم ، این چیزی است که اکثر سازندگان شما را از طریق آن راهنمایی می کنند ، اما به سختی می توان آن را آویزان کرد. طولی نکشید که وب سایت شما واقعاً شبیه وب سایت شما خواهد شد. همانطور که در مرحله آخر گفتیم ، الگوها چارچوبی را ارائه می دهند. با توجه به اینکه امروزه چه تعداد از افراد برای ایجاد وب سایت از سازندگان استفاده می کنند ، احتمال اینکه چند سایت با همان چارچوب شما وجود داشته باشد وجود دارد.
حداقل شما باید الگویی انتخاب شده با محتوای خاص خود را پر کنید. و برای اینکه برجسته شوید ، باید شخصی سازی کنید. ساختن وب سایت مانند پختن یک شام است. درست مثل آشپزی ، دانستن چگونگی ساخت وب سایت از ابتدا با استفاده از ابزارها و دستورالعمل های مناسب بسیار آسان تر است. یک الگو به شما یک دستورالعمل می دهد - می توانید انتخاب کنید که از آن پیروی کنید یا می توانید مواد و سبک را با هم مخلوط کنید و به غذای خود طعم خاص خود را بدهید.
چه عواملی در شخصی سازی وب سایت وجود دارد؟ خوب ، این تا حد زیادی به شما بستگی دارد. این روزها سازندگان وب سایت بسیار انعطاف پذیر هستند. سفارشی سازی می تواند شامل موارد زیر باشد: افزودن صفحات جدید به ناوبری شما
تغییر اندازه ، رنگ و فونت دکمه ها
افزودن عناصر جدید مانند فرم های تماس و منوها
ویرایش تصاویر در گالری صفحه اصلی خود
انتخاب پالت رنگ متفاوت
پیوند دادن / تعبیه کانال های رسانه های اجتماعی
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.

بهترین سازندگان وب سایت در همه این موارد شما را راهنمایی می کنند ، بنابراین ترسیده نشوید. آنها می دانند که هدف آنها آسان ساختن طراحی وب است. همانطور که معمولاً در مورد سازندگان وب سایت اتفاق می افتد ، از بازی نترسید. چقدر می توانید انجام دهید تعجب خواهید کرد. بررسی کنید که سفارشی سازی صفحات در Wix آسان است: logo-wix-100x100
چیزی که میبینی را دوست داری؟
استفاده از Wix بسیار آسان است - ویرایشگر آن بدون محدود کردن آزادی خلاقیت شما یا جلوگیری از ویژگی های جالب ، برای مبتدیان مناسب است. س isال این است که آیا از استفاده از آن لذت خواهید برد؟ فقط یک راه برای کشف این مسئله وجود دارد - آن را کاملا رایگان امتحان کنید و ببینید!
اگر آن سفارشی سازی الگوها برای شما کافی به نظر نرسد (اگرچه اگر اولین وب سایت خود را ایجاد می کنید ، چنین خواهد شد) ، ممکن است بخواهید در مورد ساخت وب سایت خود در یک سیستم عامل منبع باز مانند WordPress.org فکر کنید - این همان "گزینه 2" که کمی بعد به آن خواهیم پرداخت.
انعطاف پذیری بیشتری خواهید داشت ، اما اگر برنامه نویسی نباشید ، یادگیری وردپرس زمان زیادی می برد - به خصوص در مقایسه با سازندگان کشیدن و رها کردن. تقریباً همیشه می توانید به عنوان بخشی از آزمایش های رایگان با الگوها بازی کنید ، بنابراین بدون صرف یک سنت می توانید درک کنید که چطور سفارشی سازی آسان است.
 

6: محتوای خود را بارگذاری و قالب بندی کنید

اکنون وب سایت شما شروع به شکل گیری می کند ، وقت آن است که آن را با تصاویر و محتوای نوشته شده خود پر کنید. شما می توانید هر محتوای "مکان یاب" را که قبلاً در الگوی شما است ، و همچنین جعبه های "کشیدن" متن و تصویر را در اطراف هر صفحه جایگزین کنید (اگر از سازنده کشیدن و رها کردن استفاده می کنید). هنگامی که با رنگ و طرح وب سایت خود بازی کردید ، وقت آن است که شروع به افزودن محتوای خود کنید - این به معنای تصاویر ، فیلم ها و متن است. اگر به نکاتی در زمینه نوشتن نیاز دارید ، به مکان مناسب رسیده اید.
ما قبلاً راهنمای کاملی برای نوشتن در وب ، پر از تحقیق ، نظرات تخصصی و آموخته های خود ، نوشته ایم. قطعاً بروید که این را بررسی کنید ، اما در حال حاضر ، در اینجا یک مرور کلی از 19 نکته برتر است: نوشتن خبره متخصص سازنده وب سایت برای اینفوگرافی وب اطلاعات بیشتر
اطمینان حاصل کنید که همه نسخه های موجود در سایت شما به بهترین شکل ممکن است - برای راهنمایی های بیشتر به راهنماهای ما مراجعه کنید! نحوه نوشتن یک تماس برای اقدام: بیاموزید که چگونه بازدیدکنندگان را مجبور کنید روی دکمه های دعوت به عمل شما کلیک کنند
نحوه نوشتن صفحه درباره ما: 9 مورد و غیر مجاز برای ساخت یک صفحه موفق درباره ما
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.

نحوه نوشتن توضیحات محصول: اگر در حال ساخت فروشگاه آنلاین هستید ، این مورد را بررسی کنید
حالا ، روی تصاویر. وقتی صحبت از انتخاب تصاویر مناسب برای سایت شما می شود ، کیفیت مهم است. تصاویر تار به سادگی منتفی هستند. برخی از سازندگان وب سایت بانکی از تصاویر رایگان برای استفاده در دسترس شما دارند. در غیر این صورت ، سایت های تصویری رایگان زیادی مانند Unsplash و Pixabay (دو مورد مورد علاقه ما) بصورت آنلاین در دسترس هستند. اضافه کردن محتوا با wix

به محض آماده شدن تصاویر با کیفیت بالا ، می توانید تصاویر مکان یاب را در سایت جایگزین کنید یا آنها را به مکانی کاملاً متفاوت بکشید
نکته برتر! با اجرای آنها از طریق یک سایت رایگان مانند Kraken.io یا TinyPNG ، اطمینان حاصل کنید که هر تصویر را قبل از بارگذاری در سایت خود "فشرده" می کنید. با این کار اندازه پرونده کاهش می یابد تا تصویر باعث کند شدن سایت شما شود ، اما به وضوح کیفیت را تحت تأثیر قرار نمی دهد.
طراحی سایت در ملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
طراحی سایت درملایر مقالات زیادی دارد که به شما در این مورد کمک میکند.
 

ادامه مقاله را ازهمین جا مشاهده کنید. 

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم1
مخالفم0
سما  (چهارشنبه 27 اسفند 1399)
عجب اموزش خفنی ممنون از طراحی سایت در ملایر
پرسش
موافقم1
مخالفم0
مجید  (چهارشنبه 27 اسفند 1399)
ممنون از طراحی سایت در ملایر
پرسش
موافقم1
مخالفم0
الاله  (چهارشنبه 27 اسفند 1399)
عالی ممنون از طراحی سایت در ملایر
پرسش
موافقم1
مخالفم0
لنمئ  (پنج شنبه 28 اسفند 1399)
وااای افرین
پرسش
موافقم1
مخالفم0
علی  (پنج شنبه 28 اسفند 1399)
چقدر خوبه
پرسش
موافقم1
مخالفم0
سمیه  (پنج شنبه 28 اسفند 1399)
خیلی زیبا ممنون از طراحی سایت در ملایر