دانلود رایگان آموزش فتوشاپ(مقدماتی) pdf - طراحی سایت در ملایر

دانلود رایگان آموزش فتوشاپ(مقدماتی) pdf - طراحی سایت در ملایر
دانلود رایگان آموزش فتوشاپ(مقدماتی) pdf - طراحی سایت در ملایر
وقتی Adobe Photoshop را برای اولین بار باز می کنید ، آسان است که یک دقیقه با گیجی کلیک کنید و به جای آن به شماره تلفن فریلنسر خود برسید. به ما اعتماد کنید ، شما در این کار تنها نیستید.
الهه شاهین
1399/12/12
0 نظر
عنوان حجم دانلود
آموزش فتوشاپ 4 مگابایت

دانلود رایگان کتاب آموزش فتوشاپ (مقدماتی) به صورت pdf

این یک نرم افزار طراحی فوق العاده قدرتمند است که کارهای زیادی درآن انجام می شود ، از جمله ابزارهای زیادی که گاهی اوقات طاقت فرسا به نظر میرسند. اما فتوشاپ فقط مخصوص افراد حرفه ای نیست.
با کمی کمک می توانید به راحتی به خود بیاموزید که چگونه از آن برایایجاد یک گرافیک زیبا و جذاب استفاده کنید. تمام آنچه که لازم است مقدمه ای برعناصر اصلی است - به انگلیسی ساده.
طراحی سایت در ملایر خیلی درآموزش ها به شما کمک میکند 
برای شروع ، ما 12 مورد از مفیدترین ابزارها را در فتوشاپ انتخاب
کرده ایم و توضیح داده ایم که آنها چه کاری انجام می دهند ، کجا می توان آنها راپیدا کرد ، چگونه از آنها استفاده کرد و چند نکته و ترفند برای بیشترین استفاده ازآنها را ارائه دادیم. در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد ابزاری ، ما منابعبسیار خوبی نیز در آنجا قرار داده ایم.
طراحی سایت در ملایر خیلی درآموزش ها به شما کمک میکند 
نحوه استفاده از فتوشاپ
ابزار لایه
ابزار Color & Swatches
قلم های سفارشی و ابزار متن
قلم موهای سفارشی و ابزار قلم مو
ابزار انتخاب را انتخاب کنید
ابزار حرکت
ابزار بزرگنمایی
پاک کن
ابزار برش
ابزار Fill
Eyedropper Tool
گزینه های ترکیب
راشین وب در ملایر 
1. ابزار لایه
What It Do: از یک لایه می توان برای تصویر ، متن ،ضربات قلم مو ، رنگ پس زمینه ، الگوها و فیلترها استفاده کرد. من دوست دارم لایه ها را به صورت ورقه های شیشه ای روی هم چیده شده بدانم که برای ایجاد یک محصولنهایی استفاده خواهید کرد. هر صفحه می تواند به صورت جداگانه و بدون تأثیر بر کلپروژه اصلاح شود ، که می تواند در هنگام ویرایش عناصر جداگانه گرافیک شما ، در وقت صرفه جویی کند.
طراحی سایت درملایر خیلی درآموزش ها به شما کمک میکند 
لایه ها مهمترین عنصر فتوشاپ هستند - و ، به نظر من ، این یکی ازدلایلی است که بسیاری از مردم با ناامیدی دستان خود را بالا می کشند. اما همین که نحوه کار آنها را فهمیدید ، قول می دهم زندگی شما را بسیار راحت تر کنند. Where It Located: به طور پیش فرض ماژول خاص خود را در گوشه سمت راست پایین صفحه فتوشاپ شمادارد. همچنین می توانید با کلیک روی "لایه" در بالای نوار منو ، به آن دسترسی پیدا کنید. 

کتاب های دیگر مارا از همین جا مظالعه کنید و بهره ببرید. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر