دانلود رایگان کتاب آموزش فتوشاپ(دور سوم) pdf - طراحی سایت در ملایر

دانلود رایگان کتاب آموزش فتوشاپ(دور سوم) pdf - طراحی سایت در ملایر
دانلود رایگان کتاب آموزش فتوشاپ(دور سوم) pdf - طراحی سایت در ملایر
ه ها آموزش و نحوه آموزش فتوشاپ وجود دارد که می تواند طناب ها را به شما نشان دهد ، از جمله آموزش های فتوشاپ برای مبتدیان تا حد متخصصان. اگر تجربه استفاده از نرم افزار تصویر را ندارید ، نگران نباشید. این آموزش اصول شروع کار و یادگیری نحوه ایجاد عکس در فتوشاپ را به شما نشان می دهد. پس از یادگیری اصول ، می توانید به سراغ آموزش های پیشرفته تر فتوشاپ بروید.
الهه شاهین
1399/12/15
0 نظر
عنوان حجم دانلود
دانلود رایگان کتاب آموزش فتوشاپ(دور سوم) 6 مگابایت

دانلود رایگان کتاب آموزش فتوشاپ (دور سوم) pdf

Adobe Photoshop یک نرم افزار تصویربرداری و طراحی گرافیکی است که توسط هزاران نفر در نقش های مختلف در سراسر جهان استفاده می شود. نه تنها برای عکس است بلکه می توانید از فتوشاپ برای طراحی وب سایت ها ، ویرایش فیلم ها و ایجاد کارهای هنری سه بعدی استفاده کنید. قبل از شروع کار با فتوشاپ ، باید برنامه ای بخرید و فتوشاپ را روی دستگاه خود بارگیری کنید. پس از بارگیری نرم افزار ، می توانید با رابط کاربری بسیار شهودی آشنا شوید.
طراحی سایت در ملایر 
مقدمه ای بر Adobe Photoshop
به عنوان یک مبتدی در فتوشاپ ، مهم است که قبل از شروع کار ، آناتومی رابط کاربری را درک کنید. وقتی برنامه را باز می کنید ، مانند سایر برنامه ها ، منوی اصلی را در بالا می بینید. در کنار سمت چپ ، یک نوار کناری خواهید دید که ابزار اصلی را نشان می دهد. در سمت راست ، ابزار رنگ و ابزار لایه ها را مشاهده خواهید کرد.
 
نحوه باز کردن سند در فتوشاپ
برای ایجاد سند جدید یا باز کردن پرونده در رایانه ، روی "File" در منوی سمت چپ بالا کلیک کنید. برای ایجاد یک سند جدید و خالی ، "جدید" را انتخاب کنید. یا روی "Open" کلیک کنید تا از طریق رایانه خود عبور کرده و یک پرونده موجود را باز کنید. وقتی سند جدیدی ایجاد می کنید ، یک کادر گفتگو ظاهر می شود. در این پنجره می توانید فایل را نامگذاری کرده و اندازه و وضوح مورد نظر خود را انتخاب کنید.
اگر وب سایت شما برای نمایش صحیح عکس ها به اندازه پرونده خاصی نیاز داشته باشد ، این کار مفید است. ابعاد عکس ما 880 پیکسل عرض در 450 پیکسل طول است. برای وضوح تصویر ، 72 پیکسل در اینچ برای تصاویر آنلاین کار می کند. اما اگر برای چاپ با کیفیت بالا می خواهید ، 300 پیکسل در اینچ را به شما توصیه می کنیم. (هشدار: این باعث بزرگتر شدن اندازه پرونده می شود ، بنابراین مراقب باشید)
طراحی سایت در ملایر 
تأیید را کلیک کنید و voilà را کلیک کنید! شما آماده کار هستید به خاطر داشته باشید که فتوشاپ این سند جدید را "قفل" می کند ، که شما را از ویرایش مستقیم روی لایه باز می دارد. برای باز کردن قفل آن ، فقط روی نماد قفل در نام لایه کلیک کنید تا از بین برود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لایه ها ، به مطالعه ادامه دهید. 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر