دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت pdf - طراحی سایت در ملایر

دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت pdf - طراحی سایت در ملایر
دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت pdf - طراحی سایت در ملایر
رازهای موفقیت چیست؟ خوب ، افراد موفق سخت کار می کنند. اما شما هم سخت کار می کنید ، درست است؟ و اگر بیشتر و بیشتر کار کنید ، بیچاره خواهید شد. پاسخ چیست؟
الهه شاهین
1399/12/21
0 نظر
عنوان حجم دانلود
اسرار موفقیت 1 مگابایت

دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت به صورت pdf

 
افراد موفق فقط سخت کار نمی کنند ، آنها همچنین متفاوت کار می کنند. بنابراین بیایید ببینیم من و شما از افراد فوق العاده موفقی که به چیزهای بزرگی دست می یابند چه می توانیم یاد بگیریم - و در این میان داستان های واقعاً جالب را بشنویم. و از آنجا که ما در مورد دستاوردهای بزرگ صحبت می کنیم ، فقط منطقی است که اولین کاری که شما و من باید انجام دهیم این است که کل شهر شیکاگو را بلند کنیم .
طراحی سایت در ملایر کتاب های زیادی آماده کرده است. 

1) وقتی The Going سخت می شود ، The Tough خلاق می شود

افراد بسیار موفق غیرممکن را ممکن می کنند. و آنها این کار را با تدبیر انجام می دهند. خلاق. این تحقیق نشان می دهد که اکثر مردم آنچه را که بهتر است انجام نمی دهند بلکه آنها کارهایی آسان را انجام می دهند. از طرف دیگر افراد موفق برای یافتن راهی بهتر تلاش می کنند. در دهه 1800 شیکاگو کثیف بود. نه "از آنجا بوی بد می دهد" کثیف ، بلکه "مردم از بیماری می میرند" کثیف. از طریق نحوه رسیدن به این مرحله: شش نوآوری که دنیای مدرن را ایجاد کرده است: اثرات این همه ناپاکی فقط برای حواس آزار دهنده نبود.
آنها کشنده بودند اپیدمی های وبا و اسهال خونی به طور منظم در دهه 1850 فوران می کرد. در شیوع وبا در تابستان 1854 روزانه 60 نفر می میرند. اما چگونه با فناوری قرن نوزدهم فاضلاب زیر کل شهر شیکاگو حفر می کنید؟ غیرممکن به نظر می رسد جواب منفی. مهندس راه آهن ماوریک ، الیس چسبرو گفت ما فقط کل شهر را بلند خواهیم کرد. و همینطور کرد.
طراحی سایت در ملایر کتاب های زیادی آماده کرده است.
 
از طریق نحوه رسیدن به این مرحله: شش نوآوری که دنیای مدرن را ایجاد کرده است: اما در اینجا تاریخ منحصر به فرد چسبرو به او کمک کرد تا یک سناریوی جایگزین بیاورد و ابزاری را که به عنوان مرد جوانی در حال کار در راه آهن دیده بود به او یادآوری کند: جک اسکرو ، وسیله ای که برای بلند کردن لوکوموتیوهای چندتایی روی ریل استفاده می شود. اگر نمی توانستید برای ایجاد درجه مناسب زهکشی حفاری کنید ، چرا از پیچ های جک برای بلند کردن شهر استفاده نمی کنید؟ چسبرو با کمک جورج پولمن جوان ، که بعداً ثروت زیادی برای ساخت ماشین های راه آهن به دست آورد ، یکی از بلند پروازانه ترین پروژه های مهندسی قرن نوزدهم را راه اندازی کرد.
طراحی سایت در ملایر کتاب های زیادی آماده کرده است.
 
شیکاگو بنا به ساختمان ، توسط ارتش مردانی که دارای پیچهای جک بودند ، بلند شد. همانطور که جك اسكرها اینچ به اینچ ساختمانها را بالا می بردند ، كارگران حفره هایی را در زیر پایه های ساختمان حفر می كردند و برای حمایت از آنها الوارهای ضخیمی نصب می كردند ، در حالی كه ماسون ها برای ساختن پایه جدیدی در زیر سازه در تلاش بودند.
طراحی سایت در ملایر کتاب های زیادی آماده کرده است.
 
خطوط فاضلاب در زیر ساختمانهایی با خطوط اصلی که از مرکز خیابان ها عبور می کردند وارد شدند و سپس در محل دفن زباله ای که از رودخانه شیکاگو لایرو شده بود ، دفن شدند و کل شهر را به طور متوسط ​​تقریباً ده فوت بلند کردند.

کتاب های دیگر ما را از همین جا دانلود کنید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر