روزگار سخت و بد مردم سی سخت - طراحی سایت در ملایر

روزگار سخت و بد مردم سی سخت - طراحی سایت در ملایر

روزگار سخت و بد مردم سی سخت - طراحی سایت در ملایر

در روزهایی که مردم دغدغه ی سخت وطاقت فرسای کرونا دارند مردم سی سخت از سرما و بی خانمانی در هراسند و دغدغه ی کرونا را از یاد بردند.
الهه شاهین
1399/12/9
0 نظر

روزگار سخت و بد مردم سی سخت

پس لرزه 4.5 درجه ای سی سخت ، جنوب غربی ایران را لرزاند

یاسوج ، 24 فوریه ، ایرنا - لرزه ای به بزرگی 4،5 ریشتر روز چهارشنبه سی سخت و چیتاب را در استان کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران لرزاند. موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران مرکز لرزش را در 10 کیلومتری عمق سطح زمین در 51/41 طول جغرافیایی ، 30.9 عرض جغرافیایی ثبت کرده است. این زمین لرزه در ساعت 12:23 به وقت محلی (08:53 به وقت گرینویچ) رخ داده است. زمین لرزه ای به بزرگی 5.6 ریشتر در تاریخ 17 فوریه این شهر را در جنوب غربی استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند.
پس از زمین لرزه ای که به خانه های شهر سی سخت آسیب رساند ، بیش از 10 هزار نفر در آنجا پناه گرفتند.
به گفته مقامات استانی ، تیم های نجات در محل حادثه هستند.
ملایر وب  

ده ها زخمی در اثر وقوع زلزله در جنوب غربی ایران رخ داده است 

مقامات محلی روز پنجشنبه گفتند که در زلزله ای که جنوب غربی استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند ، حداقل 43 نفر در ایران زخمی شده و چندین دارایی تخریب شده است. طبق گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ، مرکز زمین لرزه 5.6 ریشتری که ساعت 10:55 بعد از ظهر رخ داده است.
به وقت محلی (1925GMT) ، حدود 10 کیلومتری (6.2 مایل) شرق مرکز استان سی سخت بود ، که در آن بیشترین خسارت را وارد کرد. مقامات گفتند که این لرزش های شدید در بسیاری از استان های همجوار از جمله اصفهان و شیراز احساس شده است. این تصاویر به اشتراک گذاشته شده در فضای مجازی انبوهی از آوارها را در سی سخت که شهری زلزله خیز محسوب می شود نشان می دهد. به گفته مقامات محلی ، برق و آب در منطقه در پی وقوع زلزله قطع شده بود که اکنون به تدریج احیا شده است.
ساکنان محلی که شب را در مناطق آزاد سپری می کردند ، گزارش دادند که پس از شوک های متعدد در طول شب وجود دارد.
مقامات گفتند که بلافاصله پس از زلزله چهارشنبه شب ، تیم های امدادی و پزشکی به مناطق آسیب دیده اعزام شدند و مجروحان به بیمارستان های اطراف منتقل شدند. عملیات امداد و نجات توسط جمعیت هلال احمر ایران ادامه دارد. ایران در منطقه فعال لرزه ای واقع شده است و این کشور در گذشته شاهد زمین لرزه های فاجعه بار بسیاری بوده است. وب سایت Anadolu Agency تنها بخشی از اخبار ارائه شده به مشترکان را در سیستم پخش اخبار AA (HAS) و به صورت خلاصه ارائه می دهد. لطفا برای گزینه های اشتراک با ما تماس بگیرید.
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر