شرایط کرونا و سفرهای نوروزی در سال 1400 - طراحی سایت در ملایر

شرایط کرونا و سفرهای نوروزی در سال 1400 - طراحی سایت در ملایر

شرایط کرونا و سفرهای نوروزی در سال 1400 - طراحی سایت در ملایر

در این معضل اوضاع بین شمال و جنوب و در شرایطی که فصل سفرهای نوروزی به زودی فرا می رسد ، زمان تصمیم گیری دشوار برای مسئولان و مردم فرا رسیده است. تصمیم گیری برای سفر یا نه تصمیم برای تمدید یا افزایش محدودیت های سفر یا اجازه سفر با مدیریت.
الهه شاهین
1399/12/16
0 نظر

شرایط کرونا و سفرهای نوروزی در سال 1400 

 کرونا در استانهای شمالی کشور کمی آرام شده است و به گفته سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا ، شیب ملایم آن آغاز شده است ، اما در جنوب کشور ، به ویژه خوزستان ، روز بعد در این استان غیر قابل پیش بینی است. در این معضل اوضاع بین شمال و جنوب و در شرایطی که فصل سفرهای نوروزی به زودی فرا می رسد ، زمان تصمیم گیری دشوار برای مسئولان و مردم فرا رسیده است.
  خبرهای دیگر طراحی سایت در ملایر به شما نیز کمک خواهد کرد.
تصمیم گیری برای سفر یا نه تصمیم برای تمدید یا افزایش محدودیت های سفر یا اجازه سفر با مدیریت. در بحبوحه این سردرگمی ، معاون گردشگری میراث فرهنگی از صدور مجوز سفر مشروط در نوروز 1400 توسط ستاد ملی کرونا خبر می دهد. البته همان ستاد معتقد است که سفر نوروز به برخی از مقاصد گردشگری مانند مازندران و اصفهان و برخی از شهرهای جنوبی همچنان ممنوع است.
 خبرهای دیگر طراحی سایت در ملایر به شما نیز کمک خواهد کرد. 
شهرهایی که توسط ستاد پیشگیری ملی کرونا هدف قرار گرفته اند از جمله شهرهای شلوغ در تمام ممنوعیت ها بوده اند. به ویژه کیش و مازندران میزبان میلیون ها مسافر بود.
اما امکانات رسمی مراکز گردشگری از حضور آنها کمتر بهره مند شد. اجازه مشروط اعلام شده توسط ولی الله تیموری اجازه می دهد گردشگری و مسافرت نوروزی به عنوان شرط اقامت در این مراکز باشد. 
 

تحت چه شرایطی سفرهای نوروزی مجاز است؟

ولی الله تیموری می گوید: "ستاد ملی ضد کرونا متقاعد شد که 1400 سفر نوروزی را به صورت تورهای مسافرتی و همچنین با رزرو مراکز اقامتی مجاز انجام دهد." او چندین مدل سفر را مجاز می داند. "مدل اول اجازه سفر با تور و اقامت دائم در مراکز اقامتی را می دهد و مدل دوم شامل افرادی است که تور خریداری نمی کنند و برای رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ آنها باید در مراکز اقامتی مجاز در طول سفر به شهر مقصد بمانند.
 خبرهای دیگر طراحی سایت در ملایر به شما نیز کمک خواهد کرد. 
سلامت عمومی." ولی الله تیموری ، معاون وزیر گردشگری ، توضیح داد که طبق آخرین مصوبات و تصمیماتی که در کمیته های مختلف ستاد ملی کرونا گرفته شده است ، محدودیت هایی برای تردد در بین شهرها در تعطیلات نوروز تصویب شده است.
محدودیت های صورت اما در این بین ، وزارت گردشگری برنامه ها و توافق ها را توضیح داده و دو راه حل سبز برای سفرهای ایمن ، کارکنان برای سفر در قالب تورهای مسافرتی و همچنین با رزرو مراکز اقامتی از جمله هتل ها ، مهمانپذیرها و اکوتوریسم مجاز از شرکت متقاعد شده توسط وزارت میراث ، فرهنگ ، جهانگردی و صنایع دستی. "پیش از این ، بخش گردشگری در گروه های دوم و سوم بود ، اما اکنون ، به دلیل پیگیری ها و تلاش های انجام شده در راستای حمایت از فعالان گردشگری ، این منطقه در گروه اول قرار دارد ، یعنی در کنار مراکز با فعالیت های اساسی . "بنابراین ، در هر صورت ، مراکز اقامتی و امکانات گردشگری از کشور مجوز گرفته و در ایام نوروز مجاز به ارائه خدمات خواهند بود.
طراحی سایت درملایر  
 خبرهای دیگر طراحی سایت در ملایر به شما نیز کمک خواهد کرد. 
" تیموری یکی از اهداف مدیریت سفر در نوروز 1400 را جلوگیری از تشکیل سفرهای دسته جمعی و برنامه ریزی نشده می داند و می گوید: "سفر ایمن و ایمن در ایام نوروز در انتظار هموطنانمان است." تیموری از سفرهای مشروط خبر می دهد و مقر ملی کرونا سفر به برخی از استان ها از جمله مازندران در نوروز را ممنوع می کند ، در حالی که یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران از شیوع همزمان تاج انگلیس و سفرهای اولیه نوروزی به شهرهای شمالی ابراز نگرانی می کند. .
علی بابایی کارنامی می گوید: «ما از امروز نگران سفرهای نوروزی هستیم.
اگر اقدامات پیشگیرانه انجام نشود ، اتفاقات بدی رخ خواهد داد. "سفرهای مازندران و نوروز به تنهایی می توانند آمار کشور را بالا و پایین ببرند." 
 خبرهای دیگر طراحی سایت در ملایر به شما نیز کمک خواهد کرد.
 

سفر نوروزی به شرط آبی شدن

سفرهای نوروزی سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا معتقد است که به دلیل طغیان نوروز 98 و درگیری بین مردم و کرونا در نوروز 99 ، زندگی در یک خانه فشار روانی زیادی را به مردم وارد کرده است.
علیرضا رئیسی می گوید: "بر این اساس ، تصمیم گرفته شد که در صورت ادامه روند نزولی بیماری و تعداد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از تاج گذاری در کشور تا حد زیادی کاهش یابد و تعداد شهرهای آبی و زرد غالب باشد ، ما می توانیم برخی از پروتکل های سفر کنترل شده را دنبال کنید. دارند. به عنوان مثال ، هتل ها در حال حاضر می توانند فعالیت کنند.
 خبرهای دیگر طراحی سایت در ملایر به شما نیز کمک خواهد کرد. 
"اگر ما بتوانیم افراد را در هتل تحت نظارت و رعایت پروتکل ها اسکان دهیم ، بسیار ایمن تر از اسکان آنها در مکان های دیگر که هیچ کنترلی بر آنها وجود ندارد." ستاد ملی کرونا شرطی را برای سفرهای نوروزی تعیین می کند.
به شرط آنکه موج چهارم تاج شروع نشود. موجی که به نظر می رسد در جنوب کشور به ویژه خوزستان آغاز شده است. رئیسی گفت: "اگر وضعیت در شهرها قرمز شود ، محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی بین شهری و غیره قطعاً برمی گردند."

خبرهای دیگر ما را از همین جا بخوانید 

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر